Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by MagicOfLA
Ja by som povedal takto... primary vyššie zamknúť, to je jasné, je to... kurňa ako sa povie "páteřní síť" po slovensky? :).
A čo sa týka Pištovej Trnavy... nechal by som to na dotyčnom AM. Od toho je AM, aby si tam šéfoval a rozhodol, čo je L3 ochrany už hodné a čo nie.

... i keď mi je jasné, že z jeho Trnavy bude pri jeho tempe do roka polka Slovenska ;).
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
foxitrot wrote:
MagicOfLA wrote:kurňa ako sa povie "páteřní síť" po slovensky? :)
A co nemas chrbtovu kost? ;)
Vraj "chrbticova siet".
Mam. Ale vyraz "chrbticova siet" som v zivote nepocul :)
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
GinBook wrote:A ja sem mel za to, ze "páteřní síť" je vyraz hlavne pro hlavni opticke kabely ci satelitni komunikaci pro internet v dane zemi ci zemich nebo do techto zemi.
To snad s komunikacemi nema nic spolecneho. hmm nebo se pletu?
Nuz moja skola mi hovori, ze dopravna a komunikacna siet je v principe to iste. Pocita sa to rovnako :).
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Ergo na cesty I. triedy nam bude stacit L3?
(Z Guriho prispevku mi vychadzali na L4)
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Mládenci, plačete úprimne, ale na nesprávnom hrobe. Ja som to zamkol pôvodne na L3 tešiac sa, ako sa zbavíme kvanta unlock requestov. A len čo to bolo hotové, dostala sa ku mne správa, že L3 už je od 10k editov pre každého a AM už osobitný level nemá. Lebo Waze. Je to na *** ale čo s tým?
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by mylan
S lockom na L4 na hlavných ťahoch východu fakt nemám problém a myslím, že to u nás funguje super. Nemyslím, že je to nejako obmedzujúce pre L3 editorov. Pokiaľ nájdete nejakú dedinku, tak unlock máte za pár hodín. Alebo pri vytvorení nových ciest stačí ich povytvárať a o pripojenie požiadať naraz. L3 lock je fakt málo v dnešnej dobe na cesty prvej triedy.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by Pernstein
Já jsem stále pro to zamykat ve městech opravdu hotovou mapu úplně celou. Přeci když je to opravdu hotové, proč by se v tom měl kdekdo nimrat? Tam pak neexistuje možnost vylepšení mapy, jen její mrvení.
Osobně bych počkal, až bude vypuštěno Panorama od seznamu, kde bude zachycován aktuální stav cest. Následně podle toho dělal systematickou kontrolu mapy a segmenty 100% odpovídající skutečnosti všechny zamknout L3, od Minor Highway výše a nějaké nezvyklé případy značení L4.
Nováčci si holt budou moct experimentovat na venkově, tam je práce kupa ve všech částech republiky.
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
Taková věc se může stát kdykoliv a kdekoliv. Nehledě na ještě horší variantu, kdy někdo motivovaný konkurenční navigací se rozhodne mapu aktivně úmyslně ničit. Stát se může všechno. Proto jsem též od začátku pro zamykání celých HOTOVÝCH oblastí zejména velkých měst na L3. Hotovým rozumím stupeň, kdy mapa zobrazuje všechny komunikace sjízdné autem, domovní čísla, vše správně popsáno, kategorizováno a odpovídající k aktuálnímu datu.
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by petk0
porubcan wrote: v Trnave som onoho casu na zaklade hlasovania nechal zamknute:
L4 segmenty HW a FW
L3 segmenty Primary street a niektore ine (jednosmerky, segmenty so zakazmi odbocenia, tiez segmenty, ktore nesedia so starym ortofoto podkladom apod.)
To by bolo celkom fajn, keby sa konecne dohodli nejake pravidla zamykania. Rok som musel vypisovat ziadosti do fora a tolko trvalo aj vycistenie mojej AM a EA na vychode slovenska od L4 lock, aby sa tam dalo nieco robit a potom to za jeden den zamkne magic a odstreli celu L3 komunitu, ktora tam doteraz dobre fungovala... :-)
Chapem ze v poslednej dobe pribuda vela L3, ktory nic needitovali a dostali to za jazdene kilometre, ale zamknut L4 take oblasti, kde prejde jeden wazer za rok je trosku zbytocne.
Ved len nedavno sa riesil odklad tvojho L4, aby sa po tvojich upravach nezamklo cele zapadne slovensko na L4 a bum zase mame zamknuty cely vychod.
Zmeskal som nejake hlasovanie? :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by porubcan
Gratului

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester