Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vitj
Všimnul jsem si na wikipedii odkazů na dvě stránky:
http://forum.waze-navigace.cz/
http://www.waze-navigace.cz/

Máme je pod kontrolou? Pokud ne, tak bych je radši dal pryč a nahradil je odkazem na FB a G+. Přece jen informace jsou tam dost zastaralé.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Anglická wiky se stěhuje na Waze help center, odkazy již nebudou dostupné. Lokální stránky spravované komunitou zůstávají beze změny.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vlado_s
1*

Ak chce počuť aj nejakú pripomienku/motiváciu, tak tam ešte môžeš doplniť číslovanie ulíc.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
vargosz wrote:Protože pokud se jedná o číslování domů, tak se dobrovolně přiznávám, že konkrétně číslování domů a U-turn jsem potichoučku obcházel záměrně :-)

Chtěl jsem tam nastínit rady pro nováčky - L1 editory - a jediná použitelná rada ohledně čísel domů, která mě pro ně napdla se do wiki nehodí. Zní totiž: "na čísla se zatím vy....." (vycházím z informací, že uložit čísla jako force může jen L3 a výš, takže pro L1 je to v našich podmínkách téměř nepoužitelné a stejně jsou tam ta čísla zatím jen pro parádu)
Myslel som číslovanie domov. Neuvedomil som si tento "problém", možno práve preto by sa to tam mohlo naškrknúť.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Wiki sa pekne rozrastá. Tu by som doporučil prepracovať texty. Nie každému editorovi je jasné "Dálnice a rychlostní komunikace - aktuálně nepoužíváme!". Lokalizovaný editor (WME) chaos ešte prehlbuje...
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by Zirland
Vzhledem k tomu, že celá moje úprava padla do editačního konfliktu s tex232, tak na to kašlu, znova to přepisovat nebudu (dneska ;))

Akorát k číslování domů jednu věc - nevzpomínám si, že bychom se dohodli na tom, že budeme masově přidávat do mapy čísla popisná (že to možná někdo dělá, dejme tomu; ale rozhodně to není dohodnutá věc, která by se měla napsat do návodu pro nováčky). Zvlášť ne v situaci, kdy otevřeně píšeme v návodu, že nástroj je určen pouze pro čísla orientační v uniformně vzrůstající řadě.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Ono se to podle mých pozorování liší podle typu toho landmarku. Parkoviště je od 50 metrů, ale jiné landmarky mohou být menší.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"