Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Diskuse: Vyznačování uzavírek v mapě

Post by Zirland
Jakým způsobem je podle Vašeho názoru nejvhodnější provést úpravu v případě stavebních prací s uzávěrkou (na dva na tři měsíce).

Možností je spousta - odpojení segmentů, zakázání odbočení s ponecháním připojeného segmentu, změna kategorie silnice na non-driveable.

Výhody, nevýhody?
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times

POSTER_ID:125125

1

Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Chápu tedy správně, že každopádně musíme ty segmenty nějak oddělit, aby to nenavigovalo skrz?
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
GinBook wrote:
Zirland wrote:
GinBook wrote: je to k něčemu důležité?
Děláš si jen legraci, že?
Snad to potom zase připojím tak jak to bylo. Samozřejmě pokud si to po té dlouhé době budu pamatovat.
Horší to bude, pokud to bude připojovat někdo jiný a neví jak to bylo před změnou.
Nic jiného v tom nevidím.

Nebo je v tom i jiný háček, že jsem u tebe probudil pohoršení?
To je přesně to co jsem měl na mysli, tzn 1. jestli si to za pamatuješ, 2. jestli to pak nespraví někdo jiný.

Při tom počtu změn, které dělám, bych měl obavu, že to zapomenu.

To pohoršení bylo obecně nad názorem, že turn restrictions jsou nepodstatné.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
GinBook wrote:
Zirland wrote:informace o povolených odbočeních
je to k něčemu důležité?
Děláš si jen legraci, že?
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
GinBook wrote:Mne se tedy nejvíce zamlouvá rozpojení silnice a přidat UR s informací o uzavírce a do kdy. Sám jsem vytvořil něco podobného v Nesovících.
https://world.waze.com/editor/?lon=17.0 ... TTTFTTTTFT
Já myslím že to tak dělá zatím většina z nás, ale vznikla tu "poptávka" po diskusi, tak se zamysleme jestli to je nejlepší řešení.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Současně je ale třeba vzít v úvahu, že odtržením segmentu se ztratí veškeré informace o povolených odbočeních z doby před změnou.

Při změně kategorie na walking trail by bylo (podle mého názoru) možno zachovat existující stav turning restrictions.

(úvaha)
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
foxitrot wrote:Varianta "niekoľkomesačná oprava úseku diaľnice, jeden smer je v dĺžke X km presmerovaný do protismeru". V niektorých krajinách bežná záležitosť. Robiť aj v takomto pripade podobné úpravy mapy?
Ano, robit.

Každopádně bych nerad toto vlákno tříštil, řešíme tu JAK dělat změny a ne jestli.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by vitj
Podle mě by walking trail a podobne nemeli byt vubec se silnicema propojene stejne jako zeleznice.

A mimochodem, i walking trail ma mit jmeno city a street (nebo zaskrtnout none).
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
A co tu silnici rozpojit těsně před křižovatkou (nechat tam malý cancourek) a byly by tak turn restriction zachované. U křižovatek, kde je povolené všechno, tak je to asi jedno, ale u složitějších křižovatek by to mohlo pomoct.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by shalafi
e-e, 28. ..

=sent from my OneS=
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message