Page 2 of 5
Re: Diskuse: Vyznačování uzavírek v mapě
Posted: Sat Apr 20, 2013 5:55 am
by GinBook
V tom pripade vytvorit novou cast diskuzniho fora kde by se zapisovali tyto zmeny a to zpusobem - obrazek ci obrazky pred odpojenim neboli rozdrbanim krizovatky, plus permalink.
A kazdy by si mohl pripadne spetne dohledat jak to bylo. Nasledne zamknout dany topic jako hotovo.
( jen uvaha)
Re: Diskuse: Vyznačování uzavírek v mapě
Posted: Fri Apr 19, 2013 12:51 pm
by MagicOfLA
Ja by som segmenty odpajal. Cloveku to skor trkne, ze to bude asi schvalne. A co neni prejazdne zmenit na walking trail...
Re: Diskuse: Vyznačování uzavírek v mapě
Posted: Fri Apr 19, 2013 1:30 pm
by MagicOfLA
To by som najprv rád vidieť, že non drivables sú skutočne non drivables... Doteraz som k tomu veľkú dôveru nemal.
Re: Diskuse: Vyznačování uzavírek v mapě
Posted: Sun Apr 28, 2013 1:19 pm
by MagicOfLA
MagicOfLA wrote:To by som najprv rád vidieť, že non drivables sú skutočne non drivables... Doteraz som k tomu veľkú dôveru nemal.
Pedestrian broadwalk napriek povoleným všetkým turnom non drivable... CHECK.
Re: Diskuse: Vyznačování uzavírek v mapě
Posted: Tue Apr 30, 2013 11:45 am
by mylan
Naozaj to chce navigovať cez walking trail
Tak som tam zmenil ešte direction na unknown. Zvláštne, lebo všade inde kde som sa snažil dať navigovať cez walking trail, vypočítalo trasu naokolo.
Re: Diskuse: Vyznačování uzavírek v mapě
Posted: Tue Apr 30, 2013 1:53 pm
by mylan
Áno, o používaní unknown len pre walking trails viem, aj o tom, že to nemá nič s routovaním. Pokiaľ však nastavíš unknown direction, tak automaticky sa ti nezobrazia šípky pre daný smer, tak nie je čo zakazovať. Snažím sa teda pochopiť kedy waze povoľuje navigovanie cez walking trail a kedy nie, nejaké info?
Re: Diskuse: Vyznačování uzavírek v mapě
Posted: Tue Apr 30, 2013 3:21 pm
by mylan
Áno, už po prvom upozornení som konektivitu zakázal natvrdo. Stále nerozumiem prečo to viedlo cez walking trail
Alebo je ten screen urobený skôr ako 27-ho?
Re: Diskuse: Vyznačování uzavírek v mapě
Posted: Tue Apr 30, 2013 5:01 pm
by mylan
Celú tú oblasť totiž 27-ho upravoval Blekota, je preto možné, že dovtedy to nebolo označené ako walking trail? Ak si tam bol 28-ho, tak nemuseli byť aktualizované mapy ešte po úprave Blekotu.
Re: Diskuse: Vyznačování uzavírek v mapě
Posted: Wed May 01, 2013 10:59 pm
by mylan
Locknúť aspoň dočasne na level 3 by malo postačovať (tak ako to robí Perstein). Bežný user to neopraví, ostatní L3 a vyšší pochopia že je to tak narokom.
Re: Diskuse: Vyznačování uzavírek v mapě
Posted: Thu May 02, 2013 3:28 pm
by mylan
ArtooDeetoo wrote:Nevidim to jako stastne reseni, protoze jsem tu ulici odpojil vcera ja a az ji zase otevrou, tak ji vratim do puvodniho stavu. Kdyz ji zamknu (pokud to vubec muu udelat), budu to mit o dost slozitejsi.
Šťastné riešenie nie je ani nechať to odomknuté, lebo tak sa nájde niekto, kto to pripojí naspäť, lebo to považuje za chybu, nie zámer.
Btw: aké dlhé uzávierky sa na mape vyznačujú teraz? Videl som odpojenie ulíc aj pri cca 10 dňovej uzávierke a kvôli tomu sa snáď neoplatí odpájať ulice (2 dni kým reálne waze app zaznamená odpojenie a rovnako aj potom pripojenie).