jde změnit login world_463ut16b

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211, Zirland

Re: jde změnit login world_463ut16b

Postby porubcan » Mon Jun 10, 2013 2:29 pm

tu je navod ako zmenit world* na normalne uzivatelske meno:
viewtopic.php?f=636&t=51403#p459525

zatial v EN, mozno to niekto neskor prelozi.
je to vsak dost nazorne aby sa podla toho dalo ist aj bez znalosti EN...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 705 times
Been thanked: 1616 times

Postby world_463ut16b » Mon May 13, 2013 8:05 pm

Zdravím všechny zúčastněné a děkuji za jejich nápady či zkušenosti. Bohužel u mě to úspěšné nebylo. Zkusil jsem mobilní aplikaci odinstalovat. Zaregistroval jsem se jako nový uživatel Waze s již rozumným loginem. Ovšem při přihlášení na Facebook, mě hned systém upozornit, že tento Facebookový účet již je provázaný s jiným uživatelem a nechť si tedy vyberu s jakým ho mám používat. Na výběr byl dřívější: a) world_463ut16b a poté b) nově založený. Zkusil jsem nejprve s nově založeným, který měl pochopitelně 0 bodů a doifal, že by se mohly body do dalšího dne načíst. Bohužel se tak nestalo. Předpokládám tedy, že nositelem bodů je user Waze nikoliv user Facebooku. Facebookový účet je pouze navázaný na usera Wazu a pokud jej projím s jiným uživatelem, body se nenačtou. Alespoň taková je moje čerstvá zkušenost. Zkusím tedy napsat na en support. Třeba mi budou schopni importovat body na nového usera nebo jiným způsoben nějak pomoci. V nejhorším případě si nechám tento, zase tak velký handicap to není.

Lukin
world_463ut16b

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby bebebrumik » Sat May 11, 2013 1:38 pm

Já se nijak odhlašovat nemusel, jenom stačilo vyplnit username a heslo v Nastavení účtu. Pak vše naběhlo samo, protože jsem byl stále přihlášený přes FB. Body zůstaly, editace v mapě se přepsali na nový nick. Jediné co jsem koukal, tak tady ve fóru to píše datum přihlášení jako den změny toho nicku, i když jsem tu samozřejmě déle. S tím se dá ale žít :-)
bebebrumik
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 142 times
Been thanked: 190 times

Postby vargosz » Fri May 10, 2013 8:08 am

shalafi wrote:Na Androide (pravdepodobne aj na iOS) netreba nic odinstalovat .. Menu -> Account & Login -> Username & Password - tu staci svoj aktualny login/heslo prepisat inymi a Waze klient sa bude snazit prihlasit tymito novymi udajmi. Dokonca ak tam aj nic nezmenite, Waze sa znovu prihlasi s aktualnymi udajmi.

To určitě, ale pak předpokládám, že ty nové přijhlašovací údaje už uživatel musí mít. A v klientu se pak pouze přihlásí, nebo pokud zadám jiné než aktuální uživatejké jméno a heslo (zatím neexistující), mi klient udělá novou registraci?

Hledám na webu a tam se zaregistrovat nový účet taky nikde nedá, takže mi pořád vychází, že k registraci potřebuju aktuálně nepřihlášeného klienta a tlačítko odhlásit se, tam není...

PS: na Androidu by mělo stačit vymazat data u aplikace waze a pak by nebylo třeba přeinstalovávat, u iOS netuším...
vargosz
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 246 times
Been thanked: 196 times

Postby shalafi » Fri May 10, 2013 7:24 am

Na Androide (pravdepodobne aj na iOS) netreba nic odinstalovat .. Menu -> Account & Login -> Username & Password - tu staci svoj aktualny login/heslo prepisat inymi a Waze klient sa bude snazit prihlasit tymito novymi udajmi. Dokonca ak tam aj nic nezmenite, Waze sa znovu prihlasi s aktualnymi udajmi.
shalafi
Beta tester
Beta tester

Has thanked: 268 times
Been thanked: 207 times

Postby dmibk » Thu May 09, 2013 7:40 pm

To zni zajimave, ja myslel, ze je to vse navazane na login (a fb je jen na zjisteni kdo z pratel waze pouziva). Pokud je vse navazena na fb, pak by to melo vyjit. Co Ty na To, worlde_atd? :) Je cas rozloucit se s tou blbou prezdivkou ;)
dmibk

Postby vargosz » Thu May 09, 2013 6:40 pm

Omlouvám se že vám do toho skáču (nemám ani zkušenost s účtem world_cokoli, ani facebook takže to nemůžu vyzkoušet), ale pochopil jsem to tak, že je potřeba se v klientu nově zaregistrovat pod jakýmkoli novým zapamatovatelným nickem (samozřejmě ten účet bude v tu chvíli bez bodů) a pak ho propojit s facebook účtem a tím se na tento nový waze účet připíší body a jízdy, které původně uživatel nasbíral pod loginem world_cokoli

Talčítko odhlásit není ani v android verzi, takže bych zkusil waze odinstalovat a po nové instalaci se zaregistrovat novým nickem.

Prosím opravte mě, jestli jsem mimo...
vargosz
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 246 times
Been thanked: 196 times

Postby dmibk » Thu May 09, 2013 2:20 pm

Vsak ja mu ten support poradil na zaklade Tvoji rady.. Ted to chtel zkusit pres klienta, a on uz je tam prihlaseny jako world_atd. a tlacitko odhlasit ani registrovat tam neni ;( Je tam jen rada at login zmeni pokud to na tom jeho telefonu chce pouzit nekdo jiny, to asi nebude to prave.. Dela to na iOS.. Je mozny ze zde ta moznost "registrovat" neni? Samozrejme ma strach o body, proto jsem zvedavy jak presne se to povedlo..
Last edited by dmibk on Thu May 09, 2013 6:47 pm, edited 1 time in total.
dmibk

Postby bebebrumik » Thu May 09, 2013 1:59 pm

Vždyť jsem to tu psal. Já byl ještě minulý týden world_něco a stačilo se přes klienta zaregistrovat a všechno naběhlo v pohodě, protože to bylo spojený s Facebookem.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 142 times
Been thanked: 190 times

Postby dmibk » Thu May 09, 2013 12:09 pm

Problém je, že on prý už poslal žádost o zapomenuté heslo, aby zjistil jestli se tehdy vůbec registroval, a rovnou mu přišlo i přihlašovací jméno world_463ut16b a to už tedy používá, po přepsání v klientovi by myslím o vše přišel, že? Snad pomůže support, no..

Nemáte s tím někdo zkušenosti? I když nikoho z loginem world_atd jsem tu zatím neviděl ;)
dmibk

Next

Return to Czech Republic and Slovakia