Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Zirland
Pro všechny zájemce o zjištění, jak se založí update request jsem vytvořil instruktážní video.
http://www.youtube.com/watch?v=lawfjlf_Acc

Tak hlašte :)
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Takže když to prvně "přemostím", tak mi to tu geometrii nedok****vi? To jsem nevěděl. A já se pokaždé morduju s tou následnou opravou!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Tak to je skvělé.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Tak to je celkem logické, ale je to malá cena za to, že se tu nezprasí geometrie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
plazec wrote:Zdravím všechny, měl bych dva dotazy.
1)Kde uvádět v cartouche jméno cesty - pokud mám silnici třetí třídy jestli psát její číslo pod street name nebo přidat alt name, co sem koukal po mapě tak sem to viděl oběma způsoby...

2)Kde nahlásit bug v klientské aplikaci? - HTC Desire/Android 2.2 stock/ waze 2.0.2.9 - při navigování se překrývá čas Příjezdu a počet kilometrů do cíle - při použití čestiny....
Ad 1) Pokud se jedná o cestu, která je kromě silnice 3. třídy zároveň ulicí v sídle, tak se do street name napíše název ulice a číslo silnice se dá jako alt name. Tam je akorát bug, že alt name se při každé editaci smaže :( Pokud je to silnice mimo obec, která nemá název ulice, tak se číslo píše jako street name.

Ad 2) To je známý problém, ale děkujeme za ohlášení. Jinak problémy s češtinou prosím do vlákna sem http://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=4268
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Ono stejně poslední dobou si to každý dělá podle sebe a je v tom dost bordel.

Vidím tu potřeba několika kroků.

1) Oficiálně sse dohodnout, přestat používat mapy.cz a přejít na ŘSD - důvod je ten, že mapy.cz to mají nějak zprasené, nevím podle čeho to dělají, asi jak se kdo koukl z okna.

Ředitelství silnic a dálnic je státní organizace pod Ministerstvem dopravy a správce komunikací. Co se týká kategorizace silnic, věřím jim více. Navíc mají pasportizaci krásně udělanou.

2) Zpřístupnit mapy kategorizace místních silnic ve městech, neboť i místní silnice jsou kategorizovány. Jen je třeba někde najít webový prostor. O mapy bych se postaral.

3) Na základě mapových podkladů 1) a 2) sjednotit značení silnic v ČR.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
audis wrote:Opravdu by ulice "Za škodovkou" měla mít stejnou barvu a význam jako nějaká méně významná ulice (např. "Dvorská) na ní navazující?
Ulice Za Škodovkou je místní komunikace lokálního významu spadající do klasifikace Street. Ulice Dvorská rovněž jako Street (stejně jako celá oblast tam).
audis wrote:Mohu vás ujistit, že Pouchovská že mnohem širší a frekventovanější ulice než Vrázova! Pouchovská je tranzitní do dalších čtvrtí ve městě, Vrázovou jezdí jen ti, kdo v ní a přilehlých bydlí.
Ulice Pouchovská je silnicí III. třídy číslo 2997 spadající do klasifikace Primary street. Ulice Vrázova je místní komunikace v klasifikaci Street.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Zkoušel jsem v livemap hledat Paříž, Furth im Wald i Cham a našel jsem všechny.

Obecně nemám problém se zahraničím.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Nutno dodat, že importované silnice jsou nastaveny jako neprůjezdné až do doby, než je někdo upraví. Takže to je jako by tam nebyly.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Ano, přesně tak. Bude Chodov (Sokolov), Chodov (Karlovy Vary) a Chodov (Domažlice).
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"