Post by vlado_s
pleswi wrote:Takovýchto úseku máme po čr hodně nemyslím si že by to tak mělo být ale někde jsem se dočetl nebo doslechl že existuje něco jako úmluva že by dálnice měli být +1. Osobně bych ale radši dělil okresku než dával +1 lvl i když to nemá narozdíl od dělení na nic důležitého vliv.
Na Slovensku máme 80+ % segmentov diaľníc L1. Dôvod je jednoduchý, takmer vždy sa nájde nejaká cesta čo ide pod D. Delením segmentov zbytočne zvyšuješ počet matematických operácií ;)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
pls. prilož permalink
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Sú locknuté trojkou a Ty na tom území určite nebudeš AM.
Od 3289 po 38 je to na L1, ale inak nemá križovania pod D11 takže postačuje L0.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
foxitrot wrote:Autor si mozno myslel, ze "kreativite sa medze nekladu". A on ju teda ma, doslova. Aj predstavivost, ktovie z coho odvodil tie trasy pri pohlade na asfalt a ciary na krizovatke?
To by mohlo byť pre tých čo U-turn robia 2x na ručnú :lol:
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by WhiteDragon
Vikos: Aha, takže chyba není na mém přijímači.
I tak to sem pro jistotu plácnu - nemůžu vytvořit propojení zde. Takže ten kousek cesty se ani po aktualizaci nechce objevit v livemap. Pro jistotu, koukněte někdo s právy pro Ostravu, jestli jsem něco nezeslonil ;-) Děkuju.
WhiteDragon
Posts: 3
Send a message
VF845

Post by WhiteDragon
Díky, vypadá to, že je to ono. Ta nová ulička je moje (tam mě to na směry bez problémů pustí) a po té druhé jezdím denně - tak bych práva měl teoreticky mít. To samé je ještě na pár dalších místech, kde bych rád poopravil pár chybiček - Většinou Slezská OV.
WhiteDragon
Posts: 3
Send a message
VF845

Post by WhiteDragon
Díky- ten postup jsem ve vlákně málem přehlídnul. První várka je nahlášena přes livemap. Ještě jeden začátečnický dotaz: Jak prosím z klienta (android) zadám číslo (adress number)? Pokaždé mi to vyhodí hlášku ve smyslu že nezná ulici, kde jsem (GPS zelené a data aktivní)... Díky za odpověď.
WhiteDragon
Posts: 3
Send a message
VF845

Post by zdenusoun
Zdravím ve waze jsem zatím ,,dudlíkář,, a proto bych si chtěl něco vyjasnit - existuje někde seznam Area Managerů pro dané oblasti? v mém případě Praha - západ

dále pokud vyválcuju cestu ale nechci jí editovat a nechat radši na někom zkušeném mohu mu poslat data z vyválcované cesty nebo je nutné čekat až si toho někdo všimne?

pokud narazím na chybu např. v názvu čtvrti nebo městské části je možné ji nějak reportovat?

díky
zdenusoun
Posts: 14
Send a message

Post by zdenusoun
Tak jsem zkusil editovat vcelku to neni nic moc složitýho pokud to jsou jen vesnický cesty ale narazil jsem na problém pri napojení a geometrické úpravě vedlejší silnice na hlavní mi to hodilo takovou značku ,,zákaz odbočení vlevo,, z čeho usuzuji, že navigace tam nebude provoz vést ale proč? a jak se při editaci této značky zbavit? díky
zdenusoun
Posts: 14
Send a message

Post by Zirland
K nahrávání vybuldozerovaných cest upřesním... při válcování se mi nová cesta zaznamenává jako modrá čára. V lomových bodech (typicky křižovatky) dojde ke zčervenání čáry. Taková cesta je pak na serveru již nahrána. GPS body jsou na serveru zaznamenány vždy.

Možná to platí jen pro iPhone, nevím, nemám možnost to otestovat na jiném telefonu.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"