Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Zmatik
Bohužel, všiml jsem si trochu pozdě, že jsou tu nezodpovězené dotazy.

Tedy: cesty se objeví obvykle během dvou dnů, ale už se mi stalo, že jsem na ně čekal 10 dní.

ad 2) I když oblast nemá Area Managera, může editaci provádět někdo, kdo na to má dostatečná práva (hodně bodů) a také každý, kdo tím místem projel. (ovšem až poté, co se ta cesta v systému objeví). Optimální by bylo, kdyby si každý po sobě své projeté cesty taky zeditoval a nespoléhal se jen na to, že to za něj někdo udělá.

ad 3) Ano, Area Manager má v dané oblasti plná editační práva.

Přeji trpělivost a výdrž.
Zmatik
Posts: 41
Send a message

Post by zsman1731
Zdravim, pokusil jsem se editovat mapu (pojmenovat, trochu protahnout a napojit)
kouknul jsem na navody, zdalo se mi ze to chapu...... Ne.... Samozrejme jsem tam neco podelal a uplne jesem poskodil uz stavajci a spravnou silnici. Je v Cartouche nejake Undo? Ted nevim co s tim, a mam trochu strach aby se to treba neprepsalo do Live Map.
zsman1731
Posts: 2
Send a message

Post by zsman1731
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FFFFFFTTTT

Tady je ten link. Omlouvam se za zpusobeny zmatek, jestli to nekdo opravite, budu rad. No, jdu to znova nastudovat, a skouset budu asi nekde na "zeleny louce" co nejdal od jiz funkcnich silnic. Diky.
zsman1731
Posts: 2
Send a message