Základní informace pro nováčky

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211, Zirland

Re: Re: Základní informace pro nováčky

Postby Glipko » Sat Aug 18, 2012 5:44 am

pkuba wrote:Na Nexusu s JB 4.1 a Waze 3.2.x se mi valcování chová tak, že se nová válcovaná trasa v klientovi nezobrazí, pokud je tam stávající trasa. Dokonce pozná, že v systému už v daném místě je vyválcovaná, ale neupravená cesta. To je na jednu stranu bezpečné(neměl bych noc pokazit), na druhou stranu nejsem schopen zanést souběžnou silnici (která není vzdálená alespoň cca 80m).
Další efekt při válcování je, že začít můžu kdekoliv, ale skončit musím tím, že najedu na existující cestu v klientovi. Pokud to neudělám, tak modrá válcovaná čára zmizí. Pokud doválcuju k existující cestě, tak se z modré stane červená.

Nexus JB 4.1.1 Tapatalk
Waze 3.2.2.0

To co ti ukazuje klient vobec neries, uz som mal aj take, ze mi vobec valcovanu trasu nezobrazoval, ale nakoniec sa v editore ukazala a naopak, krasne cervene sa do editora nikdy nedostali.
Glipko
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times

Re: Re: Základní informace pro nováčky

Postby pkuba » Fri Aug 17, 2012 7:35 pm

fotrik wrote:Zalezi jednak na klientovi, zda se chyti k existujici ceste nebo zda pripadne ma nejakou novou cestu z mapy uz nactenou a kdyz ne, tak valcuje. Nasledne zalezi tez na zpracovani nove cesty, ale obcas se objevi segmenty nejen vedle sebe, ale i primo pres sebe.

Na Nexusu s JB 4.1 a Waze 3.2.x se mi valcování chová tak, že se nová válcovaná trasa v klientovi nezobrazí, pokud je tam stávající trasa. Dokonce pozná, že v systému už v daném místě je vyválcovaná, ale neupravená cesta. To je na jednu stranu bezpečné(neměl bych noc pokazit), na druhou stranu nejsem schopen zanést souběžnou silnici (která není vzdálená alespoň cca 80m).
Další efekt při válcování je, že začít můžu kdekoliv, ale skončit musím tím, že najedu na existující cestu v klientovi. Pokud to neudělám, tak modrá válcovaná čára zmizí. Pokud doválcuju k existující cestě, tak se z modré stane červená.

Nexus JB 4.1.1 Tapatalk
Waze 3.2.2.0
pkuba

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Kategorie POI

Postby tex232 » Wed Oct 12, 2011 6:31 am

Díval jsem se že v novém editoru jsou POI kategorie úplně jiné. Můžete někdo zaktualizovat toto doporučení jak zařazovat kategorie?

http://www.waze.com/wiki/index.php/POI_ ... %A1n%C3%AD

TeX
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4

Has thanked: 416 times
Been thanked: 355 times

Previous

Return to Czech Republic and Slovakia