Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
mylan wrote:Robí mi to isté. Pokiaľ sa pozriem na mapu na alternatívne trasy, už nemôžem vycentrovať svoju pozíciu. Musím vypnúť waze a následne vybrať alternatívnu trasu bez toho, aby som ju videl na mape.
Byl jsi rychlejsi.
V momente vyhledani alernativni trasy, zobrazeni na mape a jeji zadani se znefunkcni vycentrovani pozice. Dle mne BUG.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ja jsem GPS lock urcite mel. Nefunguje to ani stim. Nekolikrat odzkouseno.
Proste po vyberu alternativni trasy zobrazene pri vyberu v mape a zvoleni trasy se ikonka ( krizek) na pozici znefunkcni?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by greby
Čau panove. Já mám jiný problém s touhle verzi pro Android. V nastavení nemohu najit čerpací stanice, abych si odfiltroval oblíbené znacky a preferovaný druh paliva. Přitom pod apple s tím zádný problém není. Nepomohla mi ani reinstalace. Mate někdo podobnou zkušenost?
greby
Posts: 44
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by greby
foxitrot wrote: Čau pane ;-) Tento problem (niekedy) byva tesne po instalacii, ked este klient na vlastne usi nevidel ziaden GPS fix, aby si bol isty, ci su v danej krajine odblokovane cerpacky. Riesi to jeden GPS fix a restart aplikacie.

Ak by ti to pretrvavalo, tak neviem :?
Čau. Díky za info. Rano, když jsem vyjel, se nastavení čerpacích stanic zobrazilo
greby
Posts: 44
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by JaRoY
mne ide vsetko normalne bezproblemovo na Motorola Droid 4.
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JaRoY
a mne to stale ide vporiadku. Jedinu chybu mi robi ze niekedy pri zadavani ceny paliva neotvori benzinky.. az na druhy raz to ide.
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JaRoY
Mne to robi tak ze ked pri zapnutej navigacii mi zavola niekto, tak po skonceni hovoru ma hodi do phone log a ked to vypnem tak som naspat v navigacii.
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by komichal
Je k dispozici nějaký changelog? Jsem si jist, že ano, pouze se mi ho nedaří najít...

edit: odstranil jsem potíže se stahováním hlasu. Už se to soslo.
edit2: co je to "multiple fixes" - http://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=50646 ?
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Mně fungovala 3.7 v pořádku, 3.7.1 funguje též OK. Akorát jsem doufal, že dají možnost vypnout tu debilní smradlavou ikonku s počtem přátel .
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message