Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Zahadne UR

Post by sindelm
Zrovna mi prislo info o tom, ze jakesi moje UR z 22.6. bylo uzavreno (jako nevyresene mefistem8). Ale ja zadny map problem nehlasil. Oblasti, kterou mi to ukazalo (moje oblibena D3 u Tabora), ze v ni UR bylo jsem 22 projizdel v cca 01:00h, ale UR jsem urcite nehlasil. Uz se s tim nekdo setkal?
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times

POSTER_ID:6852166

1

Send a message

Post by BohusM
porubcan wrote:hlasove povely sa bud podari stiahnut cele alebo to zlyha a napouziju sa. je mozne, ze spomenuty pripad bol 0th kruhac, ktory medzicasom niekto opravil.
Mne sa tiež stalo, že sa po upgrade na novú verziu nestiahli hlasové pokyny alebo sa nestiahli celé. Potom to pri každom pokyne hlásilo len vzdialenosť, ale nedokončilo vetu. Aj pred odbočkou to hlásilo "O 200 metrov" a nič.
BohusM
Posts: 59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by EfendiM9
Mne sa na androide stiahli hlasove povely korektne.
EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Has thanked: 215 times
Been thanked: 313 times
Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester

Post by Pali65
Záhada môže spočívať v tom, že po aktualizácii klienta ešte treba stiahnuť hlasové povely. Keď som minule jazdil bez stiahnutia súboru s povelmi, tak mi bežne hlásilo: "O 200 metrov na kruhovom objazde..." - a - nič...
Ako keby časť povelov bola k dispozícii. Keď som potom povely na wifi stiahol, tak už to na tom istom mieste neskôr fungovalo normálne.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
Dnes som urobil update na najnovšiu verziu aplikácie a schválne nestiahol nové pokyny v slovenčine, hoci mi to systém ponúkol. Podľa všetkého časť pokynov tam nejako zostáva k dispozícii, no správa sa to presne tak, ako som to už predtým popisoval:

"O 200m na kruhovom objazde..." a nedokončí myšlienku. Hovorí mi teda údaj o vzdialenosti, ale nepovie mi vždy, čo tam mám urobiť. Niektoré inštrukcie zvládne celé, niektoré nie, ale je to zjavne systematická chyba.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by petk0
hlasove povely sa ani mne nestiahli cele, musel som to prepnut na cesky jazyk, stiahnut a potom naspat. Ale robi to len aktualna verzia klienta. Skusal som to na dvoch androidoch. Nabiehaju percenta stahovania, ale nedokonci sa to.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by Petnek
Se stahováním hlasových pokynů jsem měl dnes taky problém. Flashoval jsem SGS2, instaloval nejnovějšího klienta a stahování pokynů skončilo na cca 65%. Lišta s informací o stahování prostě zmizela a pokyny se nekonaly.
Petnek
Posts: 32
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Honor 20Pro @ Waze 4.73.0.3
Cars: Volvo S60 D5 2003
https://images.spritmonitor.de/900753_2.png

Post by porubcan
hlasove povely sa bud podari stiahnut cele alebo to zlyha a napouziju sa. je mozne, ze spomenuty pripad bol 0th kruhac, ktory medzicasom niekto opravil.
Vitj - na prvy pokus kruhac nepregenerovavame, ale odpojime segmenty na vjazdoch hlasiacich 0th, zmazeme tie junctions a znovu pripojime. taketo preliecenie obvykle staci. az ked sa to takto nepodari pregenerovavame kruhac...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by sindelm
:( Jsem blbej , uz si vzpominam:

https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... ,199903358

Na kruhaci pri planovanem prujezdu pres zvyraznene segmenty hlasi me oblibene "at the roundabout" a nic. Zavada neni starsi nez cca tyden ci max. 14 dni.

Nekdo to prosim opravte a presunte tema do prislusne sekce ci zruste.
Dik.
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times
Send a message

Post by vitj
Přegeneroval jsem kruháč. Většinou se tento problém stane, když se na kruháč připojí nová cesta. Místo připojení cesty je potřeba kruháč vždy nově vygenerovat.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message