Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by libora
Zirland wrote: Poznámka k překladu:
Vzhledem ke gramatickým problémům prosím pokyn KeepLeft a KeepRight nahraj jako "zůstaňte vlevo/vpravo"
Dnes jsem zkoušel ty české pokyny. Bohužel zrovna "zůstaňte vlevo/vpravo" je naprosto nesmyslný. Na čtyřpruzích, kde má člověk jet do dalšího "odbočovacího" pruhu se mu ozve "zůstaňte vlevo/vpravo" takže se drží v levém/pravém pruhu, ale do odbočovacího nevjede!!! Pražáci si to mohou zkusit např. při sjíždění z Podbabské do Papírenské ve směru od Suchdol. Rychle to někdo předělejte, takhle je to fakt zavádějící.
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Navrhuji "jeďte", dá se to vykládat jako "držte se v pravém/levém pruhu" ale i "zahněte do leva/prava" dle aktuální situace.
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by MiPol
Nové povely jsou mnohem lepší, ale nezdá se vám, že jsou slabší než ty dřívější "strojové"? Zvláště v kontrastu s tím dost otravným zvukem přepočítávání trasy...
MiPol
Posts: 28
Send a message

Post by MiPol
Takže další poznatek: "použijte druhý výjezd" je u mě na Androidu o poznání slabší než ostatní povely.

A když už jsme u těch rondelů, tak u některých mi to ukazuje na displeji v kruhu nulu (povel je pak pouze "na kruhovém objezdu" a dál ticho), u jiných zase hlásí "na kruhovém objezdu odbočte vpravo/vlevo/pokračujte rovně". Nějaký chaos, ne?
MiPol
Posts: 28
Send a message

Post by ondrag
fotrik wrote:http://drajsajtl.cz/files/waze-czech-prompts-fix.tar.gz
Ale pocitej s tim, ze s kazdou aktualizaci klienta to tam musis nahrat znovu. Jsou v tom jen soubory, ktere nemely maximalizovanou hlasitost.
Díky 8-)
ondrag
Posts: 30
Has thanked: 6 times
Send a message

Post by pleswi
Trochu povytahnu nahoru, posilal se ten slaby 2. exit na kruháči na waze aby to nahradili ? je stale opravdu potichu :( Obcas bych ocenil celkovou hlasitost vetsi, nebot nemam telefon propojen s radiem, ale to je asi moje vec no :/
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Muzes sem prilozit odkaz ? z prispevku vyse jsem vyrozumnel ze staci nahradit soubory v telefonu takze bych toho rad vyuzil :)
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Jasny s tim pocitam hodim si to na kartu a jen to vzdycky presoupnu stejne se mi vzdycky po aktualizaci stahuji znovu pokyny tak tech par tapnuti navrch uz nic neni :) Moc díky !
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by sindelm
Ale muze si namluvit vlastni a podstrcit je aplikaci. :-)
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times
Send a message

Post by Suik
foxitrot wrote: Neviem, ako sa sprava Waze klient, ked je pustany cez repraky a miesa sa s hudbou - ci ju utlmi, alebo prekrici, skor tipujem to prve a vtedy by u spolujazdca bolo akurat tak ticho.)
Amici sa na iPhone verziu stazovali, ze strasne krici s hudbou vraj. Tak neviem, ci by take soky potesili sofera. Vraj dokonca, ked jeden telefonoval cez HF (hlas. odposluch), tak ten na druhej strane sa ho pytal, kto mu to v aute vykrikuje navigacne povely. Je to aj tu na fore, len som lenivy to preliezat, lebo toho bolo mrte postov :)
Suik
Posts: 893
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko