dovolim si rypnut. co takto unsplit niektorych pripajajucich sa ulic?
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
Kdyz uz by to melo byt opravdu simple, tak spoustu silnic s oddelenymi smery by slo kreslit, jako obycejne obousmerne silnice....
Hlaseni na tehle krizovatkach je takove zvlastni, keep left/right jsem snad nikde neslysel, zato nekdy se pokyn hlasi podle vjezdu na "sikmy" segment, nekde podle vyjezdu z neho (ikdyz je ten jednoznacny).
Hlaseni na tehle krizovatkach je takove zvlastni, keep left/right jsem snad nikde neslysel, zato nekdy se pokyn hlasi podle vjezdu na "sikmy" segment, nekde podle vyjezdu z neho (ikdyz je ten jednoznacny).
Co se bude hlasit zde?
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =208670234
Nez jsem se k tomu dostal, bylo takhle vyreseno automaticke UR, kde se nevhodne pomocne segmenty zpusobovaly chybne vyhodnocovani prujezdu pres zakazana odboceni.
Mam obavu, ze se tu dozvim "keep left" a konec.... A co ty levely ulic?
https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =208670234
Nez jsem se k tomu dostal, bylo takhle vyreseno automaticke UR, kde se nevhodne pomocne segmenty zpusobovaly chybne vyhodnocovani prujezdu pres zakazana odboceni.
Mam obavu, ze se tu dozvim "keep left" a konec.... A co ty levely ulic?
Ja si to myslim taky...
To vime, ale nekde na vesnici zase vetsinou nevyplynou na povrch vsechny detaily....
Tady mozna stacilo prohodit ty dva pricne segmenty co tam byly.... nebo by stacilo kdyby nebyl waze blbej a nepasoval prujezdy na ten prvni pricny segment, kde to bylo pres turn restriction, ale pasoval prujezdy na ten druhy - spravny, ktery byl tesne vedle a pres ktery navic navigoval...
Tady mozna stacilo prohodit ty dva pricne segmenty co tam byly.... nebo by stacilo kdyby nebyl waze blbej a nepasoval prujezdy na ten prvni pricny segment, kde to bylo pres turn restriction, ale pasoval prujezdy na ten druhy - spravny, ktery byl tesne vedle a pres ktery navic navigoval...
No, kdyz jsme u toho, chybi tam segment Cechova-Korunovacni.... A hlasove pokyny budou taky asi pro nektere prujezdy divoke... namatkou: Letenske namesti -> Tunel je keep left, keep left, turn left... tolik pokynu "na petniku".... Tunel -> Korunovacni je "keep right", he?.... Tunel -> Cechova je rovnez "keep right" dokonce podle klienta v tom samem miste, he? Korunovacni -> Tunel je "exit right".... Tunel -> Letna (M. Horakove) je keep left.....
Stran povelu to k dokonalosti ma daleko.... mapova prujezdnost mi letmo prijde OK, az na ten chybejici segment.
Stran povelu to k dokonalosti ma daleko.... mapova prujezdnost mi letmo prijde OK, az na ten chybejici segment.
Ok, jakmile budu mit souvislejsi chvilku, kouknu se na to.
Co je ale orisek je optimalizace hlasovych pokynu... uz proto, ze se zda, ze nefunguji zcela presne tak, jak tvrdi wiki.... nastin trochu jednodussiho (ale o tu tu nejde, jde o pokyny, co se tyce prujezdnosti mohlo by to zustat, jak to je) reseni uz mam, bohuzel v praci. Neco s tim udelam.
a tohle je podle vás v pohodě (myslím celou křižovatku)
https://world.waze.com/editor/?lon=14.4 ... =167999202
https://world.waze.com/editor/?lon=14.4 ... =167999202
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Mě se tam ty úhlopřícky nelíbí ... Už se to tu řešilo nějak. Já to ale předělávat nebudu...mylan wrote:Teoreticky áno, aj keď namiesto OVL/OVP tam bude zrejme hlásiť DSVP/DSVL. A tie prepojovacie segmenty by mali byť bez názvu.
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Re: Řešení křižovatky