Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Zase nefungují benzinky?

Post by komichal
Ráno jsem stavěl u benzinky, waze pochopilo, že jsem zajel pro šťávu, ovšem okno s aktualizací cen nevyskočilo, i když tuto funkci mám zapnutou. Nějaké podobné zkušenosti?
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times

POSTER_ID:872432

1

Send a message

Post by b-007
Mě zas dost často stávkuje odeslání aktualizovaných cen. Připojen jsem a někdy to musím opakovat 2 minuty někdy nepomůže ani to. Dělám to za jízdy :-)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
porubcan wrote:System limituje 5 nahlásení za 10 minút. Ďalšie dá error kým neuplynie 10 minut od 1.

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
To je zajimavé, to jsem nevěděl :-) Někdy jezdím tak rychle, že ani nestíhám potvrdit cenu a už jsem u druhé :-) Ale teď vážně, na 50% jsem si jist, že to zlobí kdy je to má 1-2 benzínka ten den. Ale je pravda, že to nenastává u mé pravidelné trasy, tam to funguje vždy.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by foxitrot
komichal wrote:Ráno jsem stavěl u benzinky, waze pochopilo, že jsem zajel pro šťávu, ovšem okno s aktualizací cen nevyskočilo
Podla coho si to usudil, ked nevyskocilo? :?
komichal wrote:Nějaké podobné zkušenosti?
Poslednych viac tyzdnov to bolo par krat hlasene, mne asi pred 2 tyzdnami vyskocilo raz.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Jasné. Eee. To len pochopilo, že si až príliš odbočil z trasy a treba vypočítať novú.

Tú benzínku to proste odignorovalo.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Včera ráno som asi minútu stál na semafóre vedľa jednej čerpačky. Až keď som sa rozbehol, vyskocil popup. Hádam druhý za posledný mesiac.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Aj keď sa ty nehýbeš, tvoja GPS poloha chodí hore-dole.
Ja som stál možno 30m od čerpačky. Pri 100m by sa už vôbec nemal zobraziť. Proste to nefunguje spoľahlivo. Skôr vôbec.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by komichal
@vitj - Shell na Žarošické v Brně. https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TTTTTTTTFT
Ručně jsem zadat cenu nezkoušel.
Asi to nebude momentální výpadek, tankoval jsem tam cca 2 týdny zpátky a taky to nefungovalo. Mezitím jsem jinde nenasával (co se paliva týče:)
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Usoudil jsem, že pochopilo, že jedu pro benzin, když mě na displeji přehodilo cestu z naplánované trasy na cestu skrz benzinkou.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
Tak tady nejde o to, jestli někomu chybí nebo ne, spíš o to, že podle nastavení aplikace by měl vyskočit a nevyskakuje. Bug. Ale nebyl jsem si jist, jestli za to může můj telefon nebo kýho šlaka.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message