Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Waze na Windows Phone

Post by
Ahojte,
tak "prý" je venku Waze pro Windows Phone.
Ovšem v marketu pro můj pracovní WP7.8 vůbec není.
Znamená to, že je určen jen pro WP8 a starší uživatelé ostrouhají? Víte o tom někdo něco?

POSTER_ID:872432

1

Send a message

Post by b-007
Zkus Čínu, za pár peněz svižný to bude, ale asi budeš nespokojen s GPS, teda pokud nepůjdeš do Xiaomi. Nebo si kup doprodejový Nexus 4 a pokud ho koupíš z německého Play Store, tak to máš skoro jako z Číny :-).
P.S.
Ale uznavám, že lehce dotované Win. Phone jsou opravdu svižný, jen ty aplikace...
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
No tak si asi budeš muset připlatit na Nexus 5 či nové Xiaomi. Ale obojí je nad 4.3" a bude stát 10 000 ;-). Ale myslím si, že by se snad našlo dvou jádro a LTE i v ČR distribuci. Zkoušel jsem čínské Zopo s dvou jádrem od MTK a čistým androidem a nemohu říci, že by to bylo pomalé.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message
Last edited by b-007 on Mon Nov 11, 2013 4:57 pm, edited 1 time in total.

Post by b-007
Záleží na velikosti 16 či 32GB a nesplňuje to tu uhlopříčku... Také se mi líbí 4,3". Ale překvapivě S3 v 4,7" také ujde...ale nemá LTE.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Manažerskou Nokii s HW qwerty klávesnicí ještě mám, ale používám ji jako budík :-) Jj. na net fakt hrůza, ale s výdrží je pořád jako top model :-).
2 jádro stačí, jen výrobci se rozhodli na tom pěkně vydělávat, takže nám tu prodávají předražené šunky v hodnotách ultrabooků :-).
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Já mám E71 s funkčním Waze, ale už ji moc často ven neberu :-). Ale s RAM problém nebyl, jen v zahraničí bez asistované GPS startovala tak 10 minut.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Tak to ozkoušejte a dejte zpětnou vazbu jak to maká se spojením s Win. Phone systémem :-)-
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Budeme se těšit :-)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
No to by museli nejdrive dodelat ty benzinky, pristup do kalendare apod. Takhle je to verze max. 3.4 :-)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by badzinka
Ahoj, používam WAZE už zopár mesiacov a s aplikáciou som v podstate spokojný (so známymi "muchami" som sa už zžil). Včera doobeda som WAZE bez problémov použil na trase ZA->BA a večer som šiel naspäť, ale WAZE sa mi už nepodarilo naštartovať (medzitým som mobil nepoužíval, iba som vypol Polohu a pred večerným použitím som ju opäť zapol). Pri pokuse o spustenie sa mi ukázala základná mapa, ale po cca 1-2 sekundách sa aplikácia vypla a vrátilo ma to späť do hlavnej obrazovky Win. Nasledovalo množstvo pokusov o spustenie aplikácie, reštartov mobilu, ale nič nepomáhalo. Dnes som spravil opäť podobné pokusy o spustenie, ale bez výsledku.Nakoniec som WAZE odinštaloval a znovu nainštaloval, ale nepomohlo to. Mobil a iné aplikácie inak fungujú bez problémov. Zatiaľ sa mi nechce mobil resetovať do výrobného nastavenia - to by som si spravil na dobrú chvíľku zábavu so znovu nastavením všetkého.
Máte niekto takúto skúsenosť, resp. viete poradiť, čo s tým?
badzinka
Posts: 17
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by badzinka
Tak sa to nakoniec rozbehalo bez ďalších zásahov, zrejme teda nefunkčnosť spôsobil nejaký iný problém mimo mobilu, ako naznačil aj "porubcan". Teším sa, že môžem naďalej jazdiť s waze :D.
badzinka
Posts: 17
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message