Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Pali65
Svojské URko na Sabinovskej:

Dementi prilis moc cumia na nehody a potom letia ako keby im doma sa vecera zohrievala v mikrovlnke nevadi Len nech sa tlcu a mlatia aspon je co opravovat debilkovia ale staci sa vecer pozriet na krimy noviny a ram mozu cumiet kolko je nehod cest praci....
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
V oblasti Šamorína som objavil úhľadné stopy, ktoré si neviem vysvetliť inak, iba že WAZE už používajú aj piloti lietadiel, dokonca jeden taký srandista spôsobil jedno automatizované URko...
WAZE flier.jpg
(104.43 KiB) Downloaded 772 times
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
Odkedy je nový župan v BBSK tak dali žiadosti o úpravy SK ciest pre istotu pod Finland???
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
Keby tá slučka bola zelená a rovná trasa fialová, tak by som povedal slovami klasika:
"Pane doktore, že jste se zase kochal!"
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
Toto nie je na pobavenie. Úplne posledné, čo WAZE potrebuje, je nejaký škandál ohľadom takejto senzitívnej témy. Jedna vec sú obvyklé internetové diskusie, kde si kdekto súkromne vylieva zlosť nad "spoluobčanmi" a úplne iná vec sú vyžadované štandardy korektnosti, ktoré musí dodržiavať firma, zvlášť ak je produkt postavený na myšlienke crowdsource. Ak sa toho chytí nejaký novinár, bude z toho negatívna publicita, o ktorú nikto nestojí.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
Veľa vecí nikoho nevytáča, kým sa nestane prúser. Železničný prejazd v Polomke bez signalizácie tiež nikomu nevadil, až kým...
V tejto komunite ľudia iba mávnu rukou, ja narážam skôr na to, že sa takýchto vecí radi chytajú novinári a vyrábajú "kauzy". Náhodou viem, ako fungujú, tak načo dráždiť?
Ak nájdeme označenie "Danger zone" v černošskej štvrti v Bronxe, prípadne v arabskej štvrti Ramalláhu, potom OK, asi to šéfstvo takto chce.
No, stačilo, poďme sa baviť o niečom zábavnom. ;)
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
To sa mi zdá divnô, lebo landmarky sa mi vždy darilo kresliť aj mimo EA, stačilo začať v editovateľnej oblasti a plochy potiahnuté mimo sa dali bez ďalšieho uložiť.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
Už som zo 2x zatváral takúto automatickú hlášku:

http://niejemijedno.sk/wp-content/uploa ... Flight.jpg

Vtedy k tomu bola k dispozícii ja gps stopa, ktorá ukazuje, že nejaký srandista musel mať zapnuté Waze v lietadle, lebo stopa viedla ponad Dunaj niekde z Dobrohošti. Divné je, že sa to opakuje...
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
Pred mnohými rokmi som presne na tom istom mieste flekoval tesne pred riekou. Ostrá zákruta, trochu razantnejšia jazda, vtedy ešte nijaké navigácie neboli.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
Niekto potrebuje navigovať... :lol:
(Ludanice)
Svagor.jpg
(85.27 KiB) Downloaded 532 times
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message