Post Reply

divný routing

Post by Max-SK
Caute, vo stvrtok sa mi stala takato vec:

trasa Nitra - Martin po R1, nastavena na najrychlajsiu. pouzivam ju uz dlho tento problem bol zo zaciatku ale sam sa spravil, teraz nastal znova: waze ma pri Bzenici posielal z R1 na 65, cez hlinik na nad hronom a ziar nad hronom. nerozumiem preco, na R1 bolo vsetko ok, ziadne hlasenia. kedze som na tu 65 nezisiel tak ma na nu posielal na kazdom dalsom zjazde.

druhy problem, ktory som zaznamenal prvy krat:
na obchvate Hornej Stubne (R3) waze "ostal" napriek tomu ze som isiel po R3 zaveseny na 65, 3x prepocitaval trasu a ani za nic sa nevratil na R3 kde som sa nachadzal ale isiel po trase cez dedinu.

ak sa na to vie niekto pozriet ze o co islo budem rad,
pekny den prajem
Max-SK
Posts: 37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:1083446

1

Send a message

Post by guri211
Jednoznacne prebiehajuci map update a pripadne sync errory.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by Max-SK
PetkO: signálom to nebude, 4 rok rovnaké auto a bez problémov doteraz.

Guri211: to ma nenapadlo posledujem či sa to bude opakovať

Odoslané z Nexus 4 cez Tapatalk 2
Max-SK
Posts: 37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by milo12
Opravil som to, divne posunutie junction, najskor sa upravy nechceli ulozit :mrgreen: . Potom sa to rozbehlo :D Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by petk0
A nebude to slabym GPS signalom v aute? Ja som zmenil auto za nove s nejakym termalnym sklom a GPS sa do kabiny takmer nedostane. Lacnejsi mobil mi jazdi 100 metrov vedla dialnice a nechyti sa ani po 10tich kilometroch. Prilepi ma to na kazdu vedlajsiu cestu a prepocita trasu. Zaujimave je, ze toto robi iba v urcitom smere. Cestou naspat to uz ide dobre. GPS sa straca aj pri velkych otockach na zjazdoch z dialnic. Napriklad pri vyjazde z R1 na Tesarske Mlynany to zakazdym padne a lietam po polnych cestach. Externe GPS pomohlo, ale tam mam problem s aplikaciou, ktoru musim mat spustenu aby sa BT GPS tvaril ako interna GPS. Aplikacia skape po par kilometroch a je problem ju znovu nahodit. Na starom aute som taketo velke problemy nemal.

Testoval som to par dni na gsmart Maya M1, ale jazdit s tym bolo utrpenie. Som rad ze mam zase symbiana s ext BT GPS, kde to ide presne. :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by sunko
Max-SK wrote:trasa Nitra - Martin po R1, nastavena na najrychlajsiu. pouzivam ju uz dlho tento problem bol zo zaciatku ale sam sa spravil, teraz nastal znova: waze ma pri Bzenici posielal z R1 na 65, cez hlinik na nad hronom a ziar nad hronom. nerozumiem preco, na R1 bolo vsetko ok, ziadne hlasenia. kedze som na tu 65 nezisiel tak ma na nu posielal na kazdom dalsom zjazde.
to iste sa mi stalo niekedy na konci juna. posielalo ma stale na staru cestu (65)
sunko
Posts: 60
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message