Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Německý styl označení obcí

Post by GinBook
MagicOfLA wrote:
steinj wrote:Ješte sem teď projel německo do Schwandorfu a tam to naskakuje docela rychle.
Hehe len pockaj, za chvilu ti pride demarche. GinBook dostal, ja som dostal, i ty sa dockas ;).

Německo? Jen to slyším naskakuje mi kopřivka! Nemluvte mi o té zemi ohledně editování! Že já xxxxx jsem tam lezl.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times

POSTER_ID:863001

1

Send a message
Last edited by GinBook on Wed Aug 21, 2013 2:33 pm, edited 1 time in total.

Post by fotrik
Nemecka Waze mapa je hnus, ktery se lisi od vsech standardnich map at uz online nebo v navigacnich aplikacich. To si muselo na zacatku vymyslet par magoru, ale prijde mi divne, ze by se to libilo vetsine. Docela me sralo, ze mi Waze tvrdilo, ze jedu pres nejake mesto, zatimco jsem byl na okresce uprostred lesa a dane mesto bylo nekolik kilometru napravo ode me a bliz jsem se k nemu nedostal.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by foxitrot
GinBook wrote:
MagicOfLA wrote:
steinj wrote:Ješte sem teď projel německo do Schwandorfu a tam to naskakuje docela rychle.
Hehe len pockaj, za chvilu ti pride demarche. GinBook dostal, ja som dostal, i ty sa dockas ;).
Německo? Jen to slyším naskakuje mi kopřivka! Nemluvte mi o té zemi ohledně editování!
Nuž, už to tak vidím, že vás tam budú musieť zastúpiť Zirland a komichal :mrgreen:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Môžem aj ja čakať demarche? Za podpichovanie :-o
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Ja zhorel na tom ( jedna z veci) , ze cast Nemecka dela dediny podle PSČ a cast to dela podle hranice obce. Mam obavu o spatne nastavenych pravidel. Aspon tehdy. Nevim jak ted.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by komichal
Německo mám mimo dostřel, ale co není, může být :-!
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by MagicOfLA
steinj wrote:Cože? Proč a za co?
Za editovanie v Reichu prirodzene :).
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Zirland wrote:
steinj wrote:Nu ja editoval hodně po německu když bydlim 10 km od hranic. Ale způsob jejich značeni měst je totalni prasarna. A i v klientu je to strasny.
Co je strašný?
Mne teda tiez nepride normalne oznacovat menom cely kataster mesta...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
porubcan wrote:neviem ci je toto popisatelne slovkom strasne, no podla mna to nie je to co by som od mapy navigacie ocakaval (teda nazov ustreleny niektorym smerom)
Je to strasne. Alebo teda este jedno nemecke slovo sa ponuka, vyzera dost podobne ;)

Zirlande, odstrihni to do osobitneho vlakna, pls...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by porubcan
Zirland wrote:To můžeme dlouho diskutovat co komu připadá normální nebo nenormální, já jsem se ptal co je na tom strašného.
city polygon je v takom pripade generovany pre cele katastralne uzemie a nazov obce je umiestneny v strede toho polygonu.
napr. pre podhorske obce, ktore maju velku cast katastralenho uzemia lesy by sa, za predpokladu zakreslenia polnych a lesnych ciest, nazov obce zobrazoval v klientovi uprostred landmarku pohoria a nie tam, kde sa obec realne nachadza.
nemusime to vsak vztahovat iba na podhorske obce. v podstate akakolvek obec, ktora nelezi v strede svojho katastralneho uzemia by tym trpela.

neviem ci je toto popisatelne slovkom strasne, no podla mna to nie je to co by som od mapy navigacie ocakaval (teda nazov ustreleny niektorym smerom)
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6811
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1855 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester