Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Steinj
Nu ja editoval hodně po německu když bydlim 10 km od hranic. Ale způsob jejich značeni měst je totalni prasarna. A i v klientu je to strasny.
Steinj
Area Manager
Area Manager
Posts: 244
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times
Send a message
Iphone 5, Jb Ios7

Post by Steinj
No oni neoznacujou podle katastru, ale podle mesta nebo posty podktery dana oblast spada plus podle googlu silnice.
No a strasny je to v klientovi. Jedes pres nejakou vesnici, ktera je oznacena znackami jeji meno nevidis. Ale vidis porad nazev mesta, ktery je od tebe 10km.
Nechapu ze to ma takhle divně i google. Openstreatmaps sou v nemecku mnohem lip udelany. A nejvic me nasralo kdyz sem se sral s oblasti jako je pul okresu. Ta oblast byla zotalne cista. piplal sem to podle nemecky wiki aby to pasovalo na nas system oznacovani vesnic. A 14 dni potom co sem to udelal vsechno prejmenovali na jedno mesto...
Steinj
Area Manager
Area Manager
Posts: 244
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times
Send a message
Iphone 5, Jb Ios7

Post by Steinj
Teda nevim jak maj v nemecku katastralni územi. Ale nezda semi, že je to podle něho. Spiš je to podle města, kam vesnice spadají. Nebo spiš podle pošty pod kterou spadají. V německy waze wiki je navod aby se to označovalo podle něčeho jako je psč.
Steinj
Area Manager
Area Manager
Posts: 244
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times
Send a message
Iphone 5, Jb Ios7

Post by Steinj
fotrik wrote:Nemecka Waze mapa je hnus, ktery se lisi od vsech standardnich map at uz online nebo v navigacnich aplikacich. To si muselo na zacatku vymyslet par magoru, ale prijde mi divne, ze by se to libilo vetsine. Docela me sralo, ze mi Waze tvrdilo, ze jedu pres nejake mesto, zatimco jsem byl na okresce uprostred lesa a dane mesto bylo nekolik kilometru napravo ode me a bliz jsem se k nemu nedostal.
Tak on to takhle označuje i pan google. A oni waze dělají podle nějoho.
Steinj
Area Manager
Area Manager
Posts: 244
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times
Send a message
Iphone 5, Jb Ios7

Post by tex232
fotrik wrote:Kazdopadne stav nemecke mapy je trochu mimo tema tohoto vlakna. GinBookuv navrh se mi libi do posledniho detailu.
Tak taky bych se vraltil k tématu na německo klidně otevři diskusi (taky tam edituji).
Byl bych rád abychom se někam pohnuli.
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by Zirland
steinj wrote:Nu ja editoval hodně po německu když bydlim 10 km od hranic. Ale způsob jejich značeni měst je totalni prasarna. A i v klientu je to strasny.
Co je strašný?
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
To můžeme dlouho diskutovat co komu připadá normální nebo nenormální, já jsem se ptal co je na tom strašného.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"