Post by Lubik82
Oprava existujucich chronickych problemov asi nie ;-)
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by Milan0526
tato verzia pada, a niekedy aj ked sa stym babrem, asi prejdem na 3.7.2 tam to slo dobre. Ešte že ju mám schovanu.
Milan0526
Posts: 59
Been thanked: 3 times
Send a message
Android 4.0.4 Samsung GT-N7000, waze v3.7.2.901

Post by mylan
Na iOS stále neopravili chybu, keď si dám zobraziť trasy na mape, tak sa už nedokážem ďalej používať navigáciu, lebo waze následne nedokáže zamerať moju polohu. :cry:

Na iOS7 je konečne mapa opäť ostrá a nie kostrbatá ako doteraz. Vyhľadávanie priamo na mape super.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
No?
To funguje už dlhšie.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Tiež som na to narážal, len starší sa mi nepodarilo nájsť. Preto som sa pripojil k tvojmu "No?", možno len niečo prehliadame :)
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Asi preto, lebo sa nepredpokladá, že udalosť vydrží v mape 200 hodín...
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by nerd-26
chcem sa spytat jednu vec, je mozne v android verzii 3.7.3 uplne vypnut hlasovu navigaciu?
doteraz som pouzival BlackBerry Z10 s Version: 1.101.9655 z 15.marca a tam bola moznost upne vypnut zvuk. ide mi o to ze ked jazdzdim tak vacsinou pocuvam hudbu z telefonu a aj ked mam vo waze uplne stisim pokyny tak mi vzdy (ked by mal prist pokyn) stisi prehravanu hudbu.
nerd-26
Posts: 101
Has thanked: 3 times
Been thanked: 47 times
Send a message
Last edited by nerd-26 on Fri Oct 11, 2013 12:30 pm, edited 1 time in total.
motorola moto X kit kat 4.4.2 waze 3.7.8.0
HTP-S (es ako služobná)

Post by nerd-26
@porubcan ďakujem
tak ako píše Ed0147 to bolo v Z10
nerd-26
Posts: 101
Has thanked: 3 times
Been thanked: 47 times
Send a message
motorola moto X kit kat 4.4.2 waze 3.7.8.0
HTP-S (es ako služobná)

Post by Pernstein
Mně Waze sám od sebe v této verzi GPS fix vůbec nehodí. Tedy pardon, jednou se to podařilo, trvalo to asi deset minut. Když chci zaměřit, spustím si bokem Smartmaps, ty naběhnou do 20 vteřin a Waze převezme polohu od nich. Jak je to možné, nevím. GPS také dost solidně vypadává během jízdy. Autíčko neustále poskakuje po cca 200 metrech, plynule jede zřídkakdy. Motorola Defy mini.

Ale všiml jsem si i jednoho zajímavého vylepšení. Jakmile zapíchnete hlášení o koloně, úsek, odkud jste jeli pomaleji, okamžitě celý zčervená.
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Pernstein
Nemá někdo nějaký nápad, čím by mohly být ty GPS trable způsobeny? Např. v pondělí mi vše běželo naprosto plynule. Dnes trvalo načtení fixu asi tři minuty, následně po úplně stejné trase 100 m autíčko jede, pak minutu hledá GPS, a tak pořád dokola, až se definitivně sekne a už pozici nenajde... Jsou ty problémy u vícero uživatelů, budou se nějak řešit? Nemáte nějaké zprávy shora?
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message