Post Reply

Ako ziskat prava na pridanie cesty cez Cartouch

Post by HausO
Zdravim, ako mozem dostat prava aby som mohol pridat cestu a vytvorit mesto ?
TN kraj
HausO
Posts: 8

POSTER_ID:902919

1

Send a message

Post by fotrik
LiborA wrote:
honzappp wrote: Tak tady je ten link: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... FTFFFFTTTT

Jen upozorňuju že ta cesta v polích, vpravo dole na mapě, už v reálu existuje. Jen ještě není na mapách.
Dík za odpovědi a za jakékoliv komentáře k mým úpravám.
Tak jsem to namátkově prošel a našel snad jedinou chybku (routování mezi ulicí Školní a Za Humny III - opravil jsem). Jinak mám jednupřipomínku, např. ulice školní (ten dlouhý segment) má docela dost nodů, pokud je ta silnice rovná, tak bych tam nechal jen počáteční a koncový nod a ostatní mezilehlé vrcholy/nody bych vymazal.
Ja nasel jeste jednu chybu - ulice Zemedelska je silnice III. tridy cislo 2382. Zmenil jsem na Primary Street. Akorat prosim o opravu Junctions (all turns) od te Zemedelske az po krizeni se silnici 238 nekolik kilometru dal na JV. Na to zde nemam opravneni.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by grafik
Niektorý wazeri vedia narobiť zlobu aj bez AM.
Včera som objavil na SK jedno mestečko kde bolo asi 5O upravených ciest. 90% nemalo názov, žiadna nebola spojená (iba prekryté cez seba), geometria úplne mimo, polka nemala vyplnené mesto.
Tak som sa do toho pustil a keď som o tretej ráno išiel spať ešte som to nemal hotové :lol:
Pozdravujem wazera ktorý si dal s tým veľkú námahu keď sa v tomto popise spoznal 8-)
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by grafik
shalafi wrote: zvykaj si :( niektori ludia maju tak na**** GPS, ze jedine co po nich robim je, ze mazem kilometre nezmyselnych ciest. Casto aj 40-50-100 metrov mimo realnej cesty, navyse v neskutocne trafenych smeroch mimo.
Pritom by možno stačilo dať ten telefón niekde pod čelné sklo aby malo dobrý príjem satelitov. Raz som nechal telefón niekde zastrčený v priehradke a keď som pozeral v archíve tak tam boli presne takéto odchýlky.

Chcelo by to ešte návod ako používať GPS, ináč sa toho asi nezbavíme :lol:
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by honzappp
Zdravim vsechny.
Pred nedavnem jsem objevil Waze. Moc se mi ta myslenka libi a rozhodl jsem se samozrejme prispet.
V obci kdy bydlim nebylo temer nic. Tak jsem na zkousku projel silnici a pak v cartouch zeditoval.

Vsechno slo docela v poradku a kdyz jsem v menu objevil polozku pridat vyzkousel jsem podle google map nakreslit i par silnic, ktere jsem ale predtim neprojel. Procital jsem tohle forum i nejake navody, ale nikde jsem se nedocetl, jestli je takovy postup spravny a vubec funkcni. V live map se tyto silnice zatim neobjevily (zatim je to nejakych 48hodin).

Moc nejezdim, ale mam docela dost casu u pocitace a tak bych mohl kreslit bez projizdeni dal. Samozrejme jsem skouknul videa a precetl nejake navody, jak editovat geometrii, spojovat krizovatky a propojeni zkontrolovat, pojmenovavam ulice atd. Nerad bych ale delal neco spatne a samozrejme i zbytecne. Odpoved na toto se mi nikde nedari najit.

Diky za odpoved
HonzaPPP
honzappp
Posts: 4
Send a message

Post by honzappp
Vikos wrote: Vítám tě tu mezi námi :)

můžeš poslat permalink - v cartouche dole klikni na premalink a pak pošli odkaz - z oblastí, kde jsi editovat?
Nebylo by od věci se na tvou práci podívat - odhalit případné nedostatky - dokud jsi na počátku a v případě nějakého nedostatku je toho na opravení málo + navíc si to ještě relativně pamatuješ, co vše jsi tvořil :)
Tak tady je ten link: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... FTFFFFTTTT

Jen upozorňuju že ta cesta v polích, vpravo dole na mapě, už v reálu existuje. Jen ještě není na mapách.
Dík za odpovědi a za jakékoliv komentáře k mým úpravám.
honzappp
Posts: 4
Send a message

Post by impact
Chce to trpělivost a jezdit a editovat a jezdit a editovat, jak ti bude stoupat rank tak budeš moci editovat stále víc a víc věcí. A taky je potřeba zvyknout si na to, že občas chvíli trvá, než se v systému načtou informace o tom, co všechno jsi projel. Aspoň podle mých zkušeností, nemůžeš prostě hned editovat něco, co jsi projel, ale když to zkusíš za pár dní, tak už to jde.

"Every wazer has permission to edit the map based on his drives. That is, on roads where you drove you should be able to make changes and edit the map.
Gradually, by earning more points you will get more stars; ranging from 1-5. Each star gives you permissions to make changes even in areas where you did not drive. You can also undo changes of other community members that have fewer stars."

Pokud něco potřebuješ zeditovat a nemáš na to zatím práva, běž na http://world.waze.com/livemap/ , klikni na to místo a pomocí formuláře "report a problem" zanech vzkaz s popisem, co je potřeba.
impact
Posts: 13
Send a message

Post by iTukan
To nevím, projel jsem místem co potřebuji opravit již mnohokrát a stejně nehnu ani s geomertií cesty. :geek:
iTukan
Posts: 23
Send a message

Post by janzemek
Souhlasím. Stejný problém. A ne jen vytváření. I funkce "Enable all turns" mi hlásí "No permissions"
Naopak geometrie a mazání funguje.
janzemek
Posts: 2
Send a message

Post by janzemek
Asi to bude tím rankem. Jsem tady jen "pár desítek kilometrů" 8-)
janzemek
Posts: 2
Send a message