Podobné zkušenosti mám taky, a přesto mne nenapadlo požádat o AM... Protože AM není o tom, abych si mohl upravovat jenom svoje cestičky. Bohužel bych se klidně vsadil, že většině těch nových žadatelů jde právě o to - opravím si svoje, možná něco málo okolo, dokud mne to bude bavit (= dokud na fejsbůku nenajdu nějakou jinou pietschovinu ).
To je pravda - já Waze objevil právě díky článku na Navigovat.cz... Jezdím skoro denně, navigaci už moc nepoužívám, protože jezdím po známých místech, tak proč to PDAčko nevyužít jinak .Vikos wrote:Po článku marka lutonského je waze známější a je tu více lidí - což je všeobecně fajn, jen se tím zvyšuje počet "aktivních blbců" (procento je pořád stejné, ale v absolutní hodnotě je jich víc)
Bohužel mám dost tristní zkušenosti s poi.cz - objeví se někdo s nápadem na super - ultra - potřebnou kategorii (alespoň podle dotyčného), založí ji, zadá pár bodů a za pár týdnů po něm není slechu...
Jo, napojovat silnice jde... Co bohužel pořád nejde, je oprava geometrie objektu, který jsem sám založil.
To je nějaká ruská logika, ne ? Přidat ho můžu, ale editovat ne...
Mám dojem, ža cesty začíná přidávat někdo při chůzi domů z hospody
EDIT: vzhledem k průměrné rychlosti se dojem mění v jistotu .
EDIT: vzhledem k průměrné rychlosti se dojem mění v jistotu .
Last edited by PussyRiot00 on Tue Nov 02, 2010 2:28 pm, edited 1 time in total.
A já mám zas problém přesně s tím, co bylo popsané v začátku tohohle tématu - nejde mi napojit moje projetá a vyválcovaná cesta na už existující. Při kliknutí na nod a zvolení "enable all turns" mi to napíše "No permissions". Příklad je třeba tady: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FFFFFFTTTT
Už je tu ta chyba dost dlouho na opravu zdá se mi
Už je tu ta chyba dost dlouho na opravu zdá se mi
Hmm, tak jsem právě zjistil, že nemůžu použít spojení segmentů ani "Enable all turns" ani na mojí vlastní vyválcované cestě. Stále "no permissions". S takovouhle nic nepoedituju, pro dnešek jdu spát...
problem je ten, ze nie vzdy sedia realne suradnice ciest s foto podkladom (aj v pripade Google Maps). V niektorych oblastiach je ta odchylka dost extremna http://goo.gl/maps/uInh .. vzdy si skontrolujte google maps a ak narazite na nieco podobne, odporucam nekreslit rucne.
zvykaj si niektori ludia maju tak na**** GPS, ze jedine co po nich robim je, ze mazem kilometre nezmyselnych ciest. Casto aj 40-50-100 metrov mimo realnej cesty, navyse v neskutocne trafenych smeroch mimo.MedaBeda wrote:Mám dojem, ža cesty začíná přidávat někdo při chůzi domů z hospody .
Re: Ako ziskat prava na pridanie cesty cez Cartouch