Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by PussyRiot00
Podobné zkušenosti mám taky, a přesto mne nenapadlo požádat o AM... Protože AM není o tom, abych si mohl upravovat jenom svoje cestičky. Bohužel bych se klidně vsadil, že většině těch nových žadatelů jde právě o to - opravím si svoje, možná něco málo okolo, dokud mne to bude bavit (= dokud na fejsbůku nenajdu nějakou jinou pietschovinu :twisted: ).
PussyRiot00
Posts: 46
Send a message

Post by PussyRiot00
Vikos wrote:Po článku marka lutonského je waze známější a je tu více lidí - což je všeobecně fajn, jen se tím zvyšuje počet "aktivních blbců" (procento je pořád stejné, ale v absolutní hodnotě je jich víc)
To je pravda - já Waze objevil právě díky článku na Navigovat.cz... Jezdím skoro denně, navigaci už moc nepoužívám, protože jezdím po známých místech, tak proč to PDAčko nevyužít jinak :-).
Bohužel mám dost tristní zkušenosti s poi.cz - objeví se někdo s nápadem na super - ultra - potřebnou kategorii (alespoň podle dotyčného), založí ji, zadá pár bodů a za pár týdnů po něm není slechu...
PussyRiot00
Posts: 46
Send a message

Post by PussyRiot00
Jo, napojovat silnice jde... Co bohužel pořád nejde, je oprava geometrie objektu, který jsem sám založil.
PussyRiot00
Posts: 46
Send a message


Post by PussyRiot00
To je nějaká ruská logika, ne :twisted: ? Přidat ho můžu, ale editovat ne...
PussyRiot00
Posts: 46
Send a message

Post by PussyRiot00
Mám dojem, ža cesty začíná přidávat někdo při chůzi domů z hospody :evil:

EDIT: vzhledem k průměrné rychlosti se dojem mění v jistotu :twisted: .
PussyRiot00
Posts: 46
Send a message
Last edited by PussyRiot00 on Tue Nov 02, 2010 2:28 pm, edited 1 time in total.

Post by rolfovo
A já mám zas problém přesně s tím, co bylo popsané v začátku tohohle tématu - nejde mi napojit moje projetá a vyválcovaná cesta na už existující. Při kliknutí na nod a zvolení "enable all turns" mi to napíše "No permissions". Příklad je třeba tady: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FFFFFFTTTT
Už je tu ta chyba dost dlouho na opravu zdá se mi :-(
rolfovo
Posts: 79
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by rolfovo
Hmm, tak jsem právě zjistil, že nemůžu použít spojení segmentů ani "Enable all turns" ani na mojí vlastní vyválcované cestě. Stále "no permissions". S takovouhle nic nepoedituju, pro dnešek jdu spát...
rolfovo
Posts: 79
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by shalafi
problem je ten, ze nie vzdy sedia realne suradnice ciest s foto podkladom (aj v pripade Google Maps). V niektorych oblastiach je ta odchylka dost extremna http://goo.gl/maps/uInh .. vzdy si skontrolujte google maps a ak narazite na nieco podobne, odporucam nekreslit rucne.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
MedaBeda wrote:Mám dojem, ža cesty začíná přidávat někdo při chůzi domů z hospody :evil: .
zvykaj si :( niektori ludia maju tak na**** GPS, ze jedine co po nich robim je, ze mazem kilometre nezmyselnych ciest. Casto aj 40-50-100 metrov mimo realnej cesty, navyse v neskutocne trafenych smeroch mimo.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message