Post by vejpuste
guri211 wrote:
Sanicko wrote:Toto je skôr spôsobené aktualizaciou máp. Kompresiu mam vždy zapnutu a stáva sa mi to práve v dňoch, ked sa aktualizuju mapy...
Presne to som chcel napisat - nedialo sa to nahodou minuly tyzden v utorok? Vtedy to blblo vsetkym.
Bylo to v sobotu 21.7. Prave ze jsem mel kompresi vypnutou, tak si myslim, ze to mohlo byt tim.
Nekdo psal, ze se Waze data daji dobre komprimovat, tak by to na edge mohlo mit vyznamny vliv.
Libor
vejpuste
Posts: 66
Send a message

Post by vikos
V zahraničí jde o následující věci - jestli chceš navigovat a mít čerstvé dopravní informace, nebo jestli jedeš někam kde chceš kreslit nové cesty

1: Navigace
Pokud zadáš cíl ještě na signálu své země, měla by se ti (+-, nezkoušel jsem) načíst cesta, ale pokud budeš odpojen nedostaneš live info o věcech na trati.

2: Nové cesty
pokud jedeš někam a chceš kreslit, dá se to offline, ale je riziko, že nareslíš cestu tam kde je a navíc musíš mít aplikaci zaplou až do doby kdy budeš na připojení a poté můžeš ukončit nahrávání - odeslat nakreslené cesty.

Je takto dostatečné?
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vitj
Mě ukazuje mobil, že Waze si vezme za měsíc mezi 30 až 50MB dat. Takže na jednu cestu by jsi se do 10MB asi vešel. Obzvlášť pokud si projedeš cestu na mobilu předem.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by Zirland
Vikos wrote:Pokud zadáš cíl ještě na signálu své země, měla by se ti (+-, nezkoušel jsem) načíst cesta, ale pokud budeš odpojen nedostaneš live info o věcech na trati.
Ještě nedávno byl na plánování cesty limit 200 mil, tj. 320 kilometrů. Nevím jestli teď už to funguje na delší vzdálenost, nicméně aby to někoho nepřekvapilo, když už se tu bavíme o cestách do zahraničí, tak to bude přes 200 mil asi.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"