Post Reply

Ztrácející se nakreslené cesty (ulice)

Post by b-007
Ahoj, nemáte pocit, že tu a tam v mapě mizí již hotové věci? Naražím při své editaci na místa, kde jsou evidentní junction na silnici, ale např. boční uličky nakreslené nejsou... A ty junction přesně sedí na tyto odbočky a je jich tam dost... Je to na více místech po ČR...Co vy na to?
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times

POSTER_ID:1111296

1

Send a message

Post by b-007
No teď je to zbytečné, protože jsem to mezitím dodělal ;-) Např. na okraji Plzně chyběly ulice (což mě spíše překvapilo, když je to větší město), ale není to mé AM a tam byly právě i rozsegmentované tahy, ale neexistovali k nim malé (bezvýznamné) odbočky většinou slepé, ale jak kde...
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Před lety jsem si naprosto jist, že jsem dokonce válcoval část jedné větší vesnice (mapa ještě neměla dobré pokrytí) a pak v editoru dořešoval (byl jsem na návštěvě za známými). Ale bylo to ještě ve starém editoru a po 1/2 roce jsem se tam podíval a oni nikde! Potom jsem si tam udělal v okolí AM a protože byly už i lepší mapy dokreslil jsem to za 5 minut. Ale ještě si pamatuji jak jsem tam pešky běhal po části vesnice s mobilem v ruce :-)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Spíš by to chtělo vrátit funkce ze starého editoru a mít možnost v nějaké souhrnné tabulce vidět žádosti ze svého AM, autorizovat je a klidně tam mohou být i nepojmenované segmenty a jiné problémy apod. ;-)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by GinBook
Pokud něco najdeš, sem stím.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by sindelm
Dej nejaky link....
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times
Send a message

Post by sindelm
Spis by to naopak chtelo, aby samocinne mizely nedodelane a nepropojene zmetky starsiho data.... :-)
sindelm
Posts: 521
Has thanked: 1 time
Been thanked: 32 times
Send a message