Post by GinBook
Když nad tím přemýšlím, mohli by přidat nějakou funkci do editoru ohledně uzavírek.Od - Do a jaký segment v kterém směru. A automatickou změnu do původního stavu po skončení vyjímky.

Nynější způsob řešení problému uzavírek daných segmentů je takový rozháraný. Rozpojování v editoru. Složité zadávání v klientovi. atd...

Teď rádoby funguje uzavírání segmentů při velkých akcích. Toto by mohli posunout na úroveň pro běžné uzavírky.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Tak nam uzavirky vydrzely celych 24 hodin jako dlouhodobe. Hmm

Nektere jsem zadal asi sam a jednu zadal Fox a 2lidi dali palec nahoru. Dopadli stejne.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
A hned to můžeš dát jako chybu k lokalizaci. :)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jouda wrote:Jen pro nás začátečníky, když to shrnu - pokud někdo nahlásí, že je někde uzavírka a já pak ověřím, že opravdu je a vím i jak dlouho bude trvat, tak to přes editor nemám šanci zadat?

Viz třeba zde https://www.waze.com/cs/editor/?lon=15. ... TTTFTTTTFT je tam uzavírka do 31.10... má cenu to nějak řešit? Případně jak uzavírky řešit? Zákazem odbočení? To abych si pak někam psal, kde jsem to změnil a kdy to mám dát zpět :-)

Díky za objasnění
1. pokud je uzavírka a víš co a jak, tak máš několik možností jak se stím poprat.
a. rozpojit konce segmentů
b. zakázat šipky na červené
c. nic s tím nedělat pokud jako v tomto období nefungují aktualizace.
d. chystá se v VBB (v blízké budoucnosti) fičura na uzavírky a okolo této fičury i další věci.

Ovšem: pokud bod a. a b. vždy přes live map zadat UR s popisem problému, dobu trvání a podpis kdo to spáchal, to je tvůj podpis. Po znovuotevření vrátit do původního stavu
Pokud bod c. , zatnout zuby a nejezdit tím místem a litovat ostatní
pokud bod d. , doufat v brzké zavedení a navíc doufat v častější aktualizace, neboť to jistě s tím bude mít souvislost.

2. Ano, je dobré si vzít debilníček (zápisníček) a zaznamenávat tyto věci. Osobně to hážu do svého google kalendáře synchronizovaného s mobilem a připomínkou.

Doufám, že jsem objasnil tvoji zvědavost. :)

OT: a jak to vypadá se Svratkou? Hotovo?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by guri211
Nahlaste uzavierky cez klienta v tych istych bodoch pod roznymi pouzivatelmi (pre street stacia 2, pre FWY treba 5). Oznacte ako dlhodoba.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
vitj wrote:Sjezdy z dalnice mi nejdou zakazat, ale najezdy ano. Pokud jsem na nizsim typu silnice, tak to funguje. Je to teda na palici ...
A si si isty ze su naozaj uzavrete? Toto mi Waze robil ked sme sa snazili uzavriet Sitinu, ktora mala byt papierovo uzavreta, ale v skutocnosti uzavreta nebola a Waze tam evidoval premavku.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
GinBook wrote:Ty sipky pres sebe by mohl nekdo popostrcit na HQ. Resit tohle na silnici, tak to zavru a jedu pryc.
Vedia o tom, do 5 - 10 rokov to je urcite opravene.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by Jouda
Jen pro nás začátečníky, když to shrnu - pokud někdo nahlásí, že je někde uzavírka a já pak ověřím, že opravdu je a vím i jak dlouho bude trvat, tak to přes editor nemám šanci zadat?

Viz třeba zde https://www.waze.com/cs/editor/?lon=15. ... TTTFTTTTFT je tam uzavírka do 31.10... má cenu to nějak řešit? Případně jak uzavírky řešit? Zákazem odbočení? To abych si pak někam psal, kde jsem to změnil a kdy to mám dát zpět :-)

Díky za objasnění
Jouda
Posts: 24
Has thanked: 1 time
Send a message
Nexus 4

Post by Jouda
Díky za objasnění, nějakou takovou odpověď jsem čekal :D

Jinak na Svratce se maká, akorát kdyby toho volného času bylo víc, už bych pracoval i na Svratouchu :? Ale snažím se ;)
Jouda
Posts: 24
Has thanked: 1 time
Send a message
Nexus 4

Post by komichal
Zrovna dneska jsem přemýšlel nad tím samým... že s tou četností aktualizací a vcelku pravidelnými výpadky v různé délce přestávají některé UR mít tak trochu smysl. Chtělo by to něco pružnějšího.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message