Včera jsem si všiml jedné nepříjemné chyby: původní silnici s parametrem "separated" jsem přes volbu v Edit panelu rozdělil na dvě jednosměrné. Včera jsem však zjistil, že se všechny mnou takto upravené silnice převedly na dvě obousměrné silnice s parametrem "separated" těsně vedle sebe Stalo se to někomu? Dělám něco špatně, nebo je to bug?
IMHO bug v cartouche, je to ulozene ako freeway, ale zobrazuje blbo.shalafi wrote:jj, tiez ho tam vidim EDIT: ked davam refresh, obcas ho nakresli ako vyvalcovany, obcas ako dialnicu o__O
Okrem toho to neni jediny pripad...
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=3 ... FTFFFFTTTT
M.
jj, tiez ho tam vidim EDIT: ked davam refresh, obcas ho nakresli ako vyvalcovany, obcas ako dialnicu o__O
jj, to bude sucast toho, ako je zrovna zbugovana cartouche (link na dorum co posielal vitj). vidim hromadu zmazanych a posunutych ciest tam kde povodne boli .. pravdepodobne len problem zobrazovania a cachovania tiles. Realne cesty vidiet ked sa klikne na segment, sedi aj connectivity.
záleží ne velikosti silnice - pokud ti waze kreslí při cestě tam v pravém pruhu cestu jinak, než při cestě zpět v pravém pruhu, je dobré to rozdělit - tak to řeším já (v Ostravě to vetšinou znamená, že uprostřed je tramvajový pás, nebo má silnice dva hodně široké pruhy oddělené dvojitou čárou, nebo svodidly.Lu-Ko wrote: Abych nezakládal nové vlákno na jeden dotaz, zeptám se zde: kdy oddělit silnici na dvě samostatné? Stačí dvojitá čára, nebo musí být rozdělená svodidly, travnatým pásem atd? Dělíte silnici, která se před kruháčem rozdělí na 2 oddělené ostrůvkem pro chodce? V zahraničí jsem letmo nakouknul a měli to rozdělené i na úplně obyčejné silnici. Spojujete jednotlivé větve kruháku spojkami, které umožňují kruhák minout, pokud jedete hned další odbočkou ven? Znám minimálně jeden kruhák, kde zařazení do správného pruhu znamená buď kilometrovou kolonu nebo volný průjezd bez zastavení
ad kruhový objezd - opět záleží na velikosti - pokud je to ostrůvek cca 1-1,5m široký, tak to nechávám, větší už rozděluji. Kruháče kde je nájezd na první odbočku řeším dle citu -
třeba http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FTFFFFTTTT
nebo
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... FTFFFFTTTT
Než začnete editovat:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *
HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *
HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko
já bych to odděloval, ale nevím, jestli použí cestu třídy "ramps" je v tomto případě vhodné,ikdyž vzhledem k rozdílným přídám cest ústících do kruháče to bude asi nejlepší řešeníLu-Ko wrote:Díky za odpověď a příklady: u mě se jedná konkrétně o tento kruhák a navazující ulice: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FTFFFFTTTT - kruhák má na všech nájezdech spojky na nejbližší odbočku, 2 ulice do něj ústící jsou 4pruhové s dvojitou čárou uprostřed a ostrůvky na přechodech -> tedy asi oddělit.
Než začnete editovat:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *
HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *
HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko
Tohle se děje myslím od úterý. Při různém zoomu se zobrazují již smazané úseky silnice, části silnic vypadají nezeditovaně atd. za současné situace je dost obtížné editovat.
Např. ulice Konečná v různých pohledech mizí a zobrazuje se:
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FFFFFFTTTT
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFFFFTTTT
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... FFFFFFTTTT
a v tomto posledním pohledu zmizí celý úsek
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=8 ... FFFFFFTTTT
Problém se řeší také v tomto vláknu http://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=7635
Už tam někdo psal na alpha.
Např. ulice Konečná v různých pohledech mizí a zobrazuje se:
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FFFFFFTTTT
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=6 ... FFFFFFTTTT
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... FFFFFFTTTT
a v tomto posledním pohledu zmizí celý úsek
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=8 ... FFFFFFTTTT
Problém se řeší také v tomto vláknu http://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=7635
Už tam někdo psal na alpha.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
To jsou presne projevy bugu, radeji jsem prestal editovat, protoze nikdy neni jasne co je realita, co je chyba a hlavne jak bude vypadat vysledek ...
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Na vyse zminenem vlaknu je tato odpoved:
Hi guys,
Thank you for the quick update.
We've located the problem and fixing it right now. The tiles should be back to normal by tomorrow. If they are not, do let us know (permalinks are always good for tiling issues).
thanks again
Hi guys,
Thank you for the quick update.
We've located the problem and fixing it right now. The tiles should be back to normal by tomorrow. If they are not, do let us know (permalinks are always good for tiling issues).
thanks again
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Dle status.waze.com by mel byt bug vyresen.
https://s.waze.tools/s0500.pnghttps://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
CM-Czech Republic
CM-Czech Republic
Re: Dva bugy v Cartouche