Post Reply

PM schránka

Post by GinBook
Dostal jsem se do situace kdy se mi zaplnila schránka přijatých 250 PM. Samozřejme žádné upozornění na plnou schránku nemám.

Dotaz zní:
mažou se automaticky nejstarší PM nebo to prostě jednou za čas (co 14 dní) musím promazat ručně?

A to samé u odeslaných.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times

POSTER_ID:863001

1

Send a message

Post by foxitrot
Nič sa auto nemaže. Ešte že je to už viac ako kedysi 50 :roll:

Ale v nastaveniach PM si môžeš vytvoriť ďalšie foldre a tam ich presúvať. Dlhé roky to boli max. nejaké 4, pred pár dňami som vyrobil ďalšie dva.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
mylan wrote:
foxitrot wrote:Nič sa auto nemaže.
Určite? Základné nastavenie phpBB (tunajšie fórum beží na danom systéme) je myslím také, že staré správy sa začnú automaticky mazať z inboxu.
To je mozne, ale tunajsie forum je "vytunene" tak, ze az ked nejake predtym prijate spravy zmazes, tak sa ti tolko novych zobrazi z celkovejo poctu cakajucich nadlimitnych. Bez najmensieho e-mailoveho upozornenia, ze cakaju nejake nezobrazitelne. Ak mas momentalne "Folder is 100% full (250 from 250 messages stored)", tak len z prijatych e-mailov ta moze napadnut, ze "aha, take PM som este necital". Sice, mozno je tam predsa len nejaka poznamka, ze cakaju uz dalsie? Uz sa nepamatam :oops:
Kedze Waze vsetky zmeny systemu robi bez najmensieho upozornenia, tak kludne mozno uz vcera nic z toho nemusi byt pravda.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Už dříve jsem měl vytvořenou jednu složku na důležité věci. Takže znám.
Jen ze zvědavosti jsem vytvářel složky co to snese až do 13. Pro začátek mi to stačí. :)

Mohli by tu schránku více propracovat. Věřím, že 99% lidí stačí současný stav, ovšem mne už ne.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by mylan
foxitrot wrote:Nič sa auto nemaže.
Určite? Základné nastavenie phpBB (tunajšie fórum beží na danom systéme) je myslím také, že staré správy sa začnú automaticky mazať z inboxu.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by vlado_s
Aj pri plnej schránke prichádzajú notifikácie, vidno aj počet prijatých správ iba ich nie je možné zobraziť. Až po vymazaní počtu správ minimálne ako ich je zadržaných sa dajú uvoľniť.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message