Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by shalafi
Jj, to je normalne. Obcas servery nestihaju, ale nic sa nestrati. Vsetky novsie cesty ti tam pribudnu po niektorom dalsom nocnom cykle. Bud zajtra, alebo pozajtra, alebo ......
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
jakudo wrote:no, to bohužel nejsi. A třeba ScoreBoard v aplikaci v telefonu mi už několik dní hlásí, že mají problémy a nechce naběhnout.

Mimochodem. Máte někdo v dashboard nějaké přátele? Mě se tam nikdo nezobrazuje, i když by tam cca 4 měli být... Jak tam správně někoho přidám?
ak ich mas pridanych na Facebooku a nezobrazuju sa ti v Scoreboarde, tak sa prihlas na webe do My Dashboard a v sekcii Personal Details klikni na "Update".
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
predpokladam, ze v State/Weekly Scoreboard .. mas tam uplne na konci cisla o kolko sa dany user od predosleho dna posunul. Historicky najvyssie cislo ake si tam videl je priblizny pocet userov Waze v danej krajine (samozrejme aj neaktivnych). Na Slovensku som videl zatial skok o nejakych 380 miest, cize minimalne 380 ludi sa uz u nas zaregistrovalo a vyskusalo Waze.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by shalafi
http://status.waze.com/status-update-de ... ystem-live

Kratky Preklad: robi sa udrzba world.waze.com, nasledkom coho bude oneskorene aktualizovane:
-import ciest do My Dashboard
-zmeny Live Map
-bodovanie

Predpokladana doba bola 2-3 dni, teraz pisu, ze by sa vsetko malo vratit do normalu az v strede buduceho tyzdna.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by varial
Je to tak..poslední záznam mám pět dní starý...tento týden se asi nedočkáme..
varial
Posts: 1
Send a message

Post by vikos
jakudo wrote:No to jo. Na to, jak moc je to populární aplikace by některé věci dle mého názoru mohly fungovat rychleji...
Tohle bude jádro problému, když jsem začal waze používat, jelo rychle, jak se zvětšoval počet uživatelů, zpomalovalo se to, pak došlo k update serverů a jelo to zase rychle.

jenže lidi pořád přibývají, takže server toho má na práci čím dál více a zase to začíná být pomalejší - logicky, že ano, takže očekávám, že budou zase muset udělat nejaké rozšíření serverů, aby to stíhaly.
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
dprochazka wrote:
jakudo wrote:jen tak mimochodem, je někde nějaká statistika kolik wazerů vůbec je (třeba v ČR)?
no snad jen podle toho, kolik lidí je členem Czech Rep. skupiny - je ale jasné, že tam nebudou všichni

V ČR netuším, ale celosvětově už bych věděl :) jediná možnost je chyti nováčka s "0" body a ať se podívá na své pořadí v ČR - jenže to nebudou všichni aktivní - někdo jen nainstaluje, zjistí, že v jeho okolí nejsou mapy, nebo nefunguje dobře navigace a zase odinstaluje
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
dprochazka wrote:
Tak už tam přibyly alespoň trasy z víkendu. Ale opožděnost je pořád stejn�...
Dnes se mi objevily trasy z 16.11 takže 2 dny zpět

A když dnes mrknete na Scoreboard, tak zjistíte, že v ČR Waze vyzkoušelo nejméně 1754 lidí
Kde to ve scoreboard vidíš?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vikos
mi to aktuálně jede - přihlášení v pořádku
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko