Post Reply

Názvy ulic v malých obcích

Post by Kebb01
Zdravím vespolek,
potřeboval bych se zeptat/poradit:
Nikde jsem nenašel nebo jsem špatně hledal, jak je to s názvy ulic v malých obcích, kde ulice žádné názvy nemají :D , ale adresy jsou např Uhlířov č.p. 5, prostě celá ves má jenom jeden název ulic a ten je shodný s názvem obce. Doufám, že jsem se do toho nezamotal.
(Zmiňovaný Uhlířov tutaj: https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... TT&env=row )
Nevím, jestli se to tady už někde řešilo a vyřešilo, já bych byl pro to, aby se v celé takové obci do názvu ulice vkládal název obce, což vlastně odpovídá skutečnému stavu v dané obci.
Díky za odpovědi a konstruktivní nápady, připomínky.
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times

POSTER_ID:16565488

1

Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
Pernstein wrote:Panuje domluva, že pokud nemá obec pojmenovanou uliční síť, do názvu ulice se vždy zaškrtává No street. Čísla domů potom nejdou zadávat, tudíž je nezadáváme. Beztak již jdou všechny adresy jako cíle navigace vyhledat za použití ikonky google, i když nejsou zadány ve Waze.
OK, beru na vědomí, Uhlířov si předělám, ať to sjednotím ;)
Díky za info
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by MagicOfLA
Waze holt podporuje cisla orientacne. Popisne e-e.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by Pernstein
Panuje domluva, že pokud nemá obec pojmenovanou uliční síť, do názvu ulice se vždy zaškrtává No street. Čísla domů potom nejdou zadávat, tudíž je nezadáváme. Beztak již jdou všechny adresy jako cíle navigace vyhledat za použití ikonky google, i když nejsou zadány ve Waze.
Pernstein
Posts: 278
Has thanked: 23 times
Been thanked: 30 times
Send a message