Velmi hlupe navigovanie v BA v spicke :(

Image Image

Moderators: Unholy, Zirland, guri211, GinBook

Re: Velmi hlupe navigovanie v BA v spicke :(

Postby foxitrot » Thu May 02, 2013 1:16 pm

porubcan wrote:Straze nad Myjavou - routovanie cez benzinku - Service Road
[...]
menim teda SR na PR.

Ano. Definitivne musime zmenit vsetky SR na benzinkach (minimalne aspon tie, na ktorych sa stoji pocas tankovania) na PlR. (Ak je na vjazde znacka "Prejazd zakazany", tak vjazd aj na PvR.) Je uz nad slnko jasnejsie, ze pan Waze sa tymito problemami "divneho obchadzania priamej trasy" nema zaujem zaoberat a asi tak skoro ani zaoberat nebude.

(Samozrejme, nie je to riesenim obchadzania priamej trasy na zlozitejsich krizovatkach, ako napr. BA Senecka -> Roznavska cez Vajnorsku.)
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (OP-X March-me-Low).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2199 times
Been thanked: 1014 times

Postby vlado_s » Thu May 02, 2013 6:51 pm

Problém BA Senecka -> Roznavska cez Vajnorsku som opätovne nahlásil (len neviem či nekončí v dev null). To URko prosím nezatvárajte.
vlado_s
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 133 times
Been thanked: 344 times

Postby porubcan » Fri May 17, 2013 8:11 pm

za dnesny fajront musim Waze extremne vychvalit. netusim, ci zmeny routovacich serverov, ktore testovali tento tyzden v NA infrastrukture nasadili uz aj u nas (rano som nevedel dostat trasu - routing server timeout, tuto je k tomu status... mozno v ramci opravy pouzili nieco z tych NA zlepseni).

v skratke.
na obchvate smerom von pri zlatych bola nejaka nehoda. okolo 1615 som siel opacnym smerom od Avionu a obchvat kompletne stal (predpokladam, ze aspon od incheby). nasledne som odchadzal z Kosickej okolo 1635... waze ma von z BA posielala mimo tuto zapchu a to takymi divokymi ulickami, ze som len ziral. komu by sa chcelo studovat, tak zhruba nejako takto
jedina vytka, ked uz som bol na Roznavskej, tak ma to chcelo vratit po Galvaniho k Avionu a na obchvat... co bol urcite nezmysel a po odignorovani tohto odbocenia ma pekne zvrtla poza OMV/Mobelix/Tesco...

kolona na obchvate bola vraj zhruba na hodinu, ja som bol vonku z mesta na poloprazdnej D1 za cca 25 minut...
Last edited by porubcan on Sat May 18, 2013 12:07 pm, edited 1 time in total.
Image Image Image
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Android Beta Tester
Waze 4.5.0.1 on HTC One M9, Android 6.0 @ white Škoda Octavia RS Combi
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 662 times
Been thanked: 1547 times

Postby guri211 » Fri May 17, 2013 9:11 pm

V tom case vraj trvala trasa Dubravka -> Vajnory komplet po obchvate 1,5 hodiny. Bez Waze samozrejme :)
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 788 times
Been thanked: 470 times

Postby petk0 » Sun May 19, 2013 11:16 am

Ja sa pozriem z okna na pristavny most a hned je jasne ze niekde pri Ikea je buracka, len si to overim na waze a sup trasu po Vajnorskej. V piatok ma ale waze prvy krat poslala z bajkalskej az na raciansku, pretoze aj vajnorska bola cervena. To sa mi zatial nestalo, takze asi naozaj nieco zmenili. Zvysok tyzdna ma stale tahalo na dialnicu, aj ked tam cely tyzden doprava v spicke stoji a chodim skratkami cez studenu, galvanyho, na obchvat a hned dole na gagarinovu a prievozsku. Od kedy rozsirili krizovatku prievozska-mileticova, tak prejaz cez gagarinovu, v spicke, je rychlejsi ako dialnicnym obchvatom. :)
Huawei P9 Lite
petk0
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 169 times
Been thanked: 133 times

Postby guri211 » Sun May 19, 2013 7:35 pm

porubcan wrote:za dnesny fajront musim Waze extremne vychvalit. netusim, ci zmeny routovacich serverov, ktore testovali tento tyzden v NA infrastrukture nasadili uz aj u nas

Mam potvrdene ze nasadili nejaky load-balancing na WORLD routing server a malo by sa to pozitivne prejavit na vypocte ETA a pripadnom preroutovani. Mame si to vraj v tychto dnoch viac vsimat.
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby mylan » Fri May 24, 2013 4:05 pm

Takéto niečo býva bežné? (permalink, ak to niekto neuzavrie). Pokiaľ by to bolo kvôli zápche, tak to si snáď waze robí prdel...
Image
Waze β 4.9.99 @ iOS | AM: Slovakia + Prague
mylan
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 82 times
Been thanked: 226 times

Postby duky5 » Fri May 24, 2013 5:26 pm

Niečo podobné som pridal nedávno aj ja :)
duky5

Has thanked: 0 time
Been thanked: 10 times

Postby foxitrot » Mon Jul 01, 2013 1:27 pm

Dnes rano som si musel potukat prstom po cele, pri pohlade na displej Waze - na komplet celej Racianskej hromada cervenych a oranzovych zapch, ale prvych par aut som od Peknej cesty hadam stretol az na semaforoch na Vinohradoch, naozaj som stal az pri Zvaracskom. Waze asi zase bude 2-3 tyzdne trvat, kym si vsimne, ze v nasej dedine su prazdniny:

SC20130701-0826__.png
SC20130701-0826__.png (148.19 KiB) Viewed 148 times

Ten komentar som cestou pisal a posielal hadam 5 krat, marne. Prvy krat chyba, zvysne razy ticha ignoracia.
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (OP-X March-me-Low).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 2199 times
Been thanked: 1014 times

Postby guri211 » Mon Jul 01, 2013 3:07 pm

foxitrot wrote:na komplet celej Racianskej hromada cervenych a oranzovych zapch, ale prvych par aut som od Peknej cesty hadam stretol az na semaforoch na Vinohradoch, naozaj som stal az pri Zvaracskom. Waze asi zase bude 2-3 tyzdne trvat, kym si vsimne, ze v nasej dedine su prazdniny

Bol to iba vizualny problem, alebo aj ETA bola nadhodnotena?
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia
guri211
Waze Global Champs
Waze Global Champs

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia