Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by libora
Roman1967 wrote:
LiborA wrote:Kde konkrétně jsi ten problém měl?
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=4 ... FFFFFFTTTT
Hmmmm, dokonce i v opačném směru to naviguje úplně stejně blbě. Poslal jsem to na alfu, ať na to mrknou.
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
guri211 wrote:BTW dnes vo vecernej spicke (17:30) sme mali v BA uz 40 sucasne jazdiacich Wazerov :twisted:
Gratuluji, pamatuji, jak jsem byl nadšen z toho, že jsem v jeden okamžik napočítal 11 wazerů v celé ČR :D
Jsem rád, že se to chytlo a postupně roste počet uživatelů, jen tak se z toho může stát užitečná služba
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by Lu-Ko
Nijak podrobně jsem to nezkoumal, ale občas stačí, aby se podél volné silnice prošel někdo se zapnutým waze a zácpa 2 km/h je na světě. Takto jsem vyrobil "zácpu", když jsem úplně jinou cestou přijel na parkoviště obchoďáku podél hlavního tahu. Parkoviště ještě nebylo na mapě, tak mě to hodilo na tu hlavní a celou ji to označilo jako zacpanou :roll:
Lu-Ko
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by MagicOfLA
rolfovo wrote:Ta navigace je občas podivná všude. Zrovna včera se mě Waze snažilo urputně přesvědčit, že mám odbočit z přímé hlavní silnice, udělat si asi pětikilometrový "výlet" po nějakých děrovatkách třetích tříd a zase se vrátit na tu mojí hlavní, z které mě to poslalo, jen asi o kolometr dál a pokračovat po ní. Přitom hlavní silnice v těch místech je naprosto přímá, nikdy nebývá ucpaná, žádné omezení tam není, prostě nevím...
A do cartouche si sa pozrel, ci tam proste nie su len blbo nastavene turns?

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
foxitrot wrote:To je to "Na zaklade dopravnej situacie bol zmeneny cas Vasho prijazdu" ci tak nejak? (V mojom Symbiane je to len text, bez casovych udajov.) Tento rok to vidim sporadicky, raz za par tyzdnov, vlani to bolo castejsie. Ale este nikdy som si po takej hlaske nevsimol vacsiu zmenu ako nula az jedna minuta, preto sm si o tom vzdy myslel svoje.
Ja som zazil uz i 50 minut, to som vtedy cumel. Zrazu ostal stat Prazsky okruh od Rozvadovskej az po letisko. Ale to len na margo, sme v BA v spicke ;-).

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Udofon wrote:
porubcan wrote:system nie je dokonaly a ma svoje slabsie miesta...
ako je vsak pre Waze bezne, tak nie vzdy vsetko slape na 100% a stava sa (a nie ojedinele), ze sa ten strojcek pokazi a vysledok sa nedostavi. tak to skusi znovu o 5 minut... to vsak v realnom zivote znamena, ze zapcha (alebe ne-zapcha) je systemom reflektovana so zhruba 5 az 15 minutovym oneskorenim.
Zapchu s rychlostou 26 kmh som tam videl minimalne 30 km predtym, takze typujem ze to tam viselo cez 20 minut.

Tiez nechapem, preco ma mi vypocitalo trasu tadial na zaciatku planovania, uz ked tam bola uplna zapcha.
Doplním porubcana - aktuálne údaje o rýchlosti idú v podstate na dva strojčeky, na ten, čo kreslí zápchy, a ten, čo routuje. To, že ten prvý zatiaľ nenakreslil/nezmazal zápchu (našťastie) neznamená, že ten druhý s tým nebude počítať.

Takže ak tam už niekto prefrčal, routing engine s tým hneď počíta i keď to na mape ešte nevidno. Tiež sa mi to už prihodilo...
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by Max-SK
duky5 wrote:Včera podvečer úplná katastrofa. Potreboval som ísť na patrónku z ružinova. Waze ma navigovalo cez prístavný most, čo by bolo ok, keby tam nebola hlásená stojatá zápcha niekoľko krát a havária, kvôli ktorej tie zápchy boli. Pritom mesto už bolo úplne bez zápch a prešiel som ho v pohode....
Potvrdzujem, to isté sa stalo aj mne vcera

Odoslané z HTC One X cez Tapatalk 2
Max-SK
Posts: 37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by milo12
guri211 wrote:Ahojte, zistil som ze v urcitych casovych slotoch s nizsim poctom wazerov (hlavne sobota a nedela dopoludnia, ale niekedy aj pracovne dni neskor vecer) by bolo treba poriadne rozjazdit hlavne tahy cez Bratislavu. Konkretne najviac Vajnorska, ciastocne Roznavska, Sancova, Prievozska, Brnianska, maju v urcitych casoch na urcitych miestach dost podhodnotene priemerne rychlosti. Tak ak pojdete z jedneho konca BA na druhy v tychto casoch, Waze vas bude tvrdohlavo hnat cez obchvat a budete mat cas, chodte prosim cez mesto.
Suhlas s Guri, plati to nielen pre BA.
Milo
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by mylan
Takéto niečo býva bežné? (permalink, ak to niekto neuzavrie). Pokiaľ by to bolo kvôli zápche, tak to si snáď waze robí prdel...
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by olco_107
Wolkrova (BA) -> Blagoeova (BA) google maps hovori o dlzke trvani cesty 5 minut, waze tiez hovori o dlzke trvani cesty 5 minut ale az po pridani 3 minut zhustenej premavky ktora tam samozrejme vobec nebola. ako keby to bola nejaka zla hlaska po tom ako si waze zle prepocital ETA a upozornil ma na to takymto sposobom
http://dl.dropbox.com/u/57733074/IMG_0720%20-%20thumb.PNG
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message