Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by guri211
foxitrot wrote:Pred par dnami mi Waze odporucalo ist z Prazskej na Raciansku touto otockou cez elektricku pri Bernolaku. Guri ju nedavno obhajoval, povedzme ze insideri to poznaju, ale aby to navigator odporucal nebodaj turistom, to mi uz nevonia :? A v momente, ked hliadka pravidelne stoji na Radlinskeho pred Bernolakovou sochou, asi by ziadna slabsia povaha nemala chut otacat sa tam do ich narucia? Osobne by som vsetky taketo U-turny cez elektricku bez stredoveho ostrovceka blokoval - tam na to poriadne ani nie je miesto.
Otacal som sa tam pred volnou zastavujucou hliadkou, bez jedinej pripomienky. Naozaj je to legalne, nie je tam zakaz otacania ani riadena krizovatka.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
vlado_s wrote:Je tam aj prerušovaná čiara, tak by to technicky nemal byť problém ;)
Guri, je nejaký dovôd, aby toto boli dva segmenty?
Ten stredny junction som tam nedaval, mozes zmazat.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
foxitrot wrote:Router takto niekedy obide aj par metrov cesty po nejakej odbocke alebo cez benzinku :-(
Ale tato obchadzka aj dava zmysel. Druha vec je, ze vacsine ludi sa tych par sekund navyse na cervenej obchadzat nechce.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
foxitrot wrote:(Priklad: 26.4. 8:16, D1 cez BA, usek Pri Mlyne - Pristavny most, cervena 29 km/h, ETA 14 min./9.3 km - kalkulacka tvrdi, ze vyse 19 min.)
Hmm, toto je divne. Asi hlupa otazka, ale... urcite to je routa od routing servera? Dnes rano som to checkoval non-stop od 7:30 do 8:30 a vsetko bolo OK, pricom o 8:30 som isiel do premavky po obchvate. Meskanie oproti ETA po zaciatok obchvatu (neevidovana zapcha od semaforov na vajnorskom nadjazde po vyjazd na D1) som mal 6 minut, na obchvate po Pristavny iba 1 minutu.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
shalafi wrote:ina otazka - uz vam LiveMap zobral do uvahy zapchu? Ja mam pocit, ako keby to tam bolo uplne vypnute ..
Velmi spravna poznamka. Mne este nikdy.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
OK, tak kaslime na sledovanie v LiveMap, checkujme iba klienta.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Ahojte,

Keby routing server fungoval tak ako by mal, aky by bol zivot krasny... :) Po 3 tyzdnoch intenzivneho sledovania som nahlasil na support nasledovny problem: Routing server uplne ignoruje ci je pondelok / ci je sobota. Preto ked musi pocitat cestu aj s pouzitim historickych dat, ETA casy su cez vikend nadhodnotene a v pondelok podhodnotene. Viac info tu: http://www.waze.com/forum/viewtopic.php ... 59#p182759
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Fotrik: Poznam taketo pripady aj z BA. Treba zmazat a nanovo nakreslit tento segment.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Ahojte,

Aky mate pocit z routingu v poslednych dnoch? Ja som za posledne 3 dni velmi spokojny - spravne obchadzalo zapchy lepsou cestou, a ak ma to navigovalo cez zapchu, tak len preto, lebo inde bola este vacsia, alebo nebola oznacena. Odhad ETA mi pride tiez presnejsi.

Predpokladam ze zohrala ulohu oprava nejakeho bugu, plus vysoke pocty wazerov v BA.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Neboj sa, to sa rozbehne. Chce to v prvom rade kvalitnu mapu a sirit osvetu.

Oolcove nalepky su na tento ucel super vec - velakrat uz som stretol niekoho s nalepkou v premavke, naposledy som trubil tento tyzden na Petka na Vajnorskom nadjazde :D A 2x sa mi stalo ze sa ma ludia na to pytali - ze vedia co je Waze, ale ze tomu nerozumeli, tak som im dal rychloskolenie.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia