Post by olco_107
mna waze tiez vcera prekvapil ked som siel do mesta, a moja obvykla trasa po obchvate ktoru sa uz pan waze naucil bola upchata. chlapcisko jedno mi normalne odporucil ist po gagarinke a cuduj sa svetu, tade to bolo volne. len tak dalej, uc sa :P
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olco_107
vlado_s wrote:Mám však problém zmazať zvar na kolajniciach. Nemohlo ho ani posunúť ďalej (prevziať Update By) :?
zmazal som ho. aby si mohol zmazat takyto "zvar" :) tak musis najprv umoznit prejazd segmentami. napr. , ze ich urobis obojsmerne a ked sa ti uz v danom junctione objavia sipky tak potom uz zmazat ide.
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by paaulo23
Dnes (vlasne uz vcera). Obrovska pochvala Waze v Prahe. Prehnalo ma to ulickami a nadherne som obysiel zapchy.
Hradec kralove deto. Akurat nie zapchy ale uzavierku. Naslo divoku cestu ale uuuuplne super. Nalakal som tym dalsich 2 wazerov ktory az neverili co to dokazalo :)

Odoslané z SM-N9005 pomocou Tapatalku
paaulo23
Posts: 126
Has thanked: 40 times
Been thanked: 23 times
Send a message
https://pmu.tasha.sk/gallery/signature_paaulo23.png
Editing & Client NOOB, noAM @ South-West Slovakia @ East Austria
Waze x.x.x.xxx on SM-N9005 3 @ silver Ludove Vozitko AmaRock

Post by Pali65
Tentokrát musím WAZE pochváliť, posledne ma krásne previedol cez tzv. Opileckú uličku, čo je paralelná s hlavnými ťahmi od Rovinky a Lehníc a potom aj cik cak cez upchatú Vrakuňu...
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by petk0
Sanicko wrote:Tak to vam z KE ticho zavidim... Tu mam pocit, ako keby nas ubudalo... casto nie su informacie ani o existujucej zapche :(
Chcelo by to vytlacit nejake vizitky s logom a par bodmi, linkami na forum... Potom rozdat na akciach, v skolach, nahadzat do schranok, do obchodnych centier... Nainstalovat to aj detom, nech to ukazu v skole a nech sa s tym hraju pocas vyletov.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Tak nalepka uz presvedcila troch mojich susedov, ale este ked som nosil aj ten text na A3. Ale keby som mal nejake vizitky, letaky s kratkym obkecom, urcite nalakam viac ludi. Ludia su dost zackoceni moznostami waze, ked im len vymenujem co to dokaze. Mnohi stale zhanaju mapy do klasickych navigacii, tak som na jeden server s mapami zavesil folder waze s pokecom a linkami... :-)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Uz par dni je na pristavnom moste oprava uzaveru a stale ma to zenie tam. Pritom klasicka obchadzka cez Studenu-Bocnu, alebo cez "Stara Vajnorska-Bojnicka-Galvaniho a naspat na D1" je rychlejsia. Tiez ma nahnalo do tejto zapchy aj v pondelok v smere od Senca, ked tam ludia odvisli na dve hodiny a ja som to obisiel cez skratky typu Vinicne, Chorvatsky Grob, Metro, Stara Vajnorska... a presiel som to za hodinu. Predtym aspon vyhodilo hlasku ze je tam problem, zmenil sa cas do ciela, ale tato trasa je stale najrychlejsia. Teraz uz ani to nepise a sup do zapchy a este to dost zle odhadne. Tiez si najprv pozriem priemerne rychlosti v useku a rozhodujem sa len podla toho, pripadne podla rychlosti wazerov na trase.

EDIT:
Na pristavny most som postavil zatarasy cez egaraz.cz oprava potrva do nedele.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Last edited by petk0 on Thu Dec 06, 2012 8:07 pm, edited 1 time in total.
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Chodim jednou skratkou a waze sa po par prejazdoch naucil ze aj tadial sa da ist a rovno mi to ponukal ako rychlu trasu. Potom som musel zmazat 20MB waze.log subor a waze zabudol tuto skratku... :-) Ale to je symbian, neviem ako to funguje na androide. Takze "waze sa uci", ale uklada to lokalne do mobilu.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
porubcan wrote: V BB ma posielalo smer BR, co som ignoroval a šiel som na RK. Hneď prepocitalo ETA na 8.50. Teda -5'. Prečo ma posielalo na BR teda netuším.
Ten smer Brezno je poriadny ulet, aj mna tam poslalo a kedze som este nepoznal finty novej mimourovnej krizovatky v BB a celeho noveho obchvatu, tak som veselo pokracoval v smere rovno na Poprad, ze sak cez Donovaly rovno ako vzdy a figu. Skoncil som na smer Brezno. Tak som dal otocku na konci BB a obchvatom sa vratil na donovaly. Ale kolega to teraz vyuzil, ked boli donovaly uzavrete a kamiony nepustali ani cez Tale, tak isiel po prazdnej ceste a celkom si tu obchadzku pochvaloval, ze lepsie ako prepchate Donovaly. Ide o horsky usek cez Certovicu... Chodil som tade lyzovat, ale mne sa to nezda az tak super cesta. :-)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Na Donovaloch dorobili niekolko usekov s tretim pruhom, takze uroven tam dost stupla. Je to cesta 1.triedy tak aj starostlivost by mala byt vyssia. Hlavne pri velkom snehu je tento usek odpratany najrychlejsie, ale aj najviac upchaty kamionmi. Certovica v zime je uz casto na retaze :)
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2