Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Problém s wm verzí

Post by jarda62
během posledního týdne mi pří jízdě spadne program na základní obrazovku po opětovném startu se nepřipojí na net pomuže jenom reset telefonu skoušeno na htc artemis,mio a701,hp614c s vodafone,eurotel telefony po hard resetu jediné čeho jsem si všimnul je když vypnu příjem veškerých zpráv status změním na anonymní tak se zda vše OK
jarda62
Posts: 8

POSTER_ID:867023

1

Send a message

Post by PussyRiot00
Waze mám na Dell Axim x51v na kartě a žádné problémy nemám...
PussyRiot00
Posts: 46
Send a message

Post by kostohris
Ja na Kaiseru s WM6.5 taky bez problemu. Beha bez padu. Spb teda nemam nainstalovano.

Send from my Siemens S6
kostohris
Posts: 7
Send a message

Post by jarda62
ja jsem to na kartě vubec nerozjel mám nainstalováno v telefonu znovu přeinstalováno vyzkoušeno na třech ruzných telefonech a pořád zlobí.Jediné co mužu mít zapnute jsou silniční bonusy a zobrazení wazeru v okolí jinak nic jenom mě zajímá jsetli to dělá více lidem nebo jsem sám.Pokud se mi nemužou zobrazovat informace-zprávy tak je to na prd.Chvilku ještě počkám jestli se to neumoudří nebo nepřijdu na chybu kde ji třeba dělám já a pak celý waze pujde s telefonu sice velká škoda jenže tak je to o ničem
jarda62
Posts: 8
Send a message

Post by jarda62
jj to mě píše taky
jarda62
Posts: 8
Send a message

Post by jarda62
ne tím to určitě není cca měsic zpatky šlo psát přispěvky i během jízdy pak už ne upozornění že jedeš a konec ted todlencto pamět mám dle typu telefonu od 20-52MB volné kontroloval jsem to po pádu aplikace u mia a701 jsem i přehrál rom snad 3 verze
jarda62
Posts: 8
Send a message

Post by jarda62
mě to začalo poslední týden předtím vše ok myslel jsem si nějaká potvurka běží na pozadí icq nebo počasí a tahá současně data nebo že nestíhá pamět ovšem po hard resetu nainstalováno jenom waze a to samý pak jsem měl zato při změně 3G na EDGE spadne vytáhnul jsem dědecka htc artemis a pořad stejný tak nevím snad někdo zkušenější poradí
jarda62
Posts: 8
Send a message