Post by pepino34
Zkus to jako já, vše úplně odinstalovat a nainstalovat ze souboru, né z Marketu.
pepino34
Area Manager
Area Manager
Posts: 47
Send a message
LG Nexus 5 (Lollipop)
BMW E46 323Ci '00

Post by pepino34
Jo, dost me to vadí.
pepino34
Area Manager
Area Manager
Posts: 47
Send a message
LG Nexus 5 (Lollipop)
BMW E46 323Ci '00

Post by rolfovo
jojo, to je přesně to, co jsem tu psal v jiném vlákně. Taky mám ikonku wazera s dudlíkem a mečem :-)
rolfovo
Posts: 79
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by rolfovo
potvrzuji nesmyslné kolečko okolními ulicemi kolem baráku, stejně jako sjezd z rovné hlavní silnice, kolečko po nějakých skoropolňačkách a zase zpátky na tu hlavní a po ní dál :?
rolfovo
Posts: 79
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by shalafi
ano, aj ja som si vsimol v poslednej verzii zmeny v routovani ..
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by T-ba
Ahoj, překrýva se vám taky doba příjezdu se zbývajícími kilometry do cíle?
T-ba
Posts: 11
Send a message

Post by vazevax
Ja mam na Androidu 2.2 s verzi waze 2.0.3.0 problem s orientaci dipleje. Pokud otocim telefon, rozsype se obrazovka a musim ji prekreslit znovuotevrenim aplikace ze stavoveho radku.
Pritom se take zmeni poradi ikonek/tlacitek v menu, takze HLASIT uz neni posledni tlacitko vpravo a behem rizeni se po slepu spatne hleda a macka.
Dela Vam to taky?
vazevax
Posts: 23
Send a message
Nexus 5, Android 5.0.1, Waze 3.9.4.0

Post by ventilCZ
T-ba wrote:Ahoj, překrýva se vám taky doba příjezdu se zbývajícími kilometry do cíle?
Jo, to je nás víc a všechny to štve... Díky za připomenutí, nikdy si tady na foru na to nevzpomenu..

To Zirland: Co je s tím překladem? Když jsme tenkrát (už je to hodně dlouho) seděli spolu a s Vikosem v hospě, tak si připravoval nový překlad a jedna z těch změn byla i změna výrazu "Příjezd" (ETA) na krátké a výstižné "Cíl", díkyž čemu už tam nebude docházet k tomu překrývání. Osobně je mi jedno, jestli tam bude "ETA", "Cíl" či něco jiného (ale už mě kratší český výraz nenapadá), ale to "Příjezd" mi tam silně vadí :-(
ventilCZ
Posts: 16
Send a message
HTC Desire | Android 2.2 | Waze 2.2.0.0
Vyskytuji se pravidelně: Praha - D1/R35 - Opavsko - Novojičínsko - Ostravsko
Area Manager: Novojičínsko, Opavsko

Post by Zirland
popoženu to v izraeli
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"