Vesnice
Zdravím. O víkendu jsem jel cestu Třebíč-Telč-Jindřichův Hradec-České Budějovice-Střážný a pak do Německa a o pár dní zpět.
Jelikož jsem jel různými okrskami, tak byla waze.app v celku naprd. Zaznamenáno je tam naprosté minimum vesnicí a každou chvilku jsem tak označil několik kilometrů jako zácpu, když jsem vesnicemi (které tam nejsou) projížděl třeba 40km/h.
Je nějaký rychlý způsob, jak tyto silnice "rozřezat" na vesnice/nevesnice a dodělat k nim jména těch vesnic? V live map jsou ty mapové podklady tak špatné, že se to dělá velice obtížně. Nějaká rada?
Jelikož jsem jel různými okrskami, tak byla waze.app v celku naprd. Zaznamenáno je tam naprosté minimum vesnicí a každou chvilku jsem tak označil několik kilometrů jako zácpu, když jsem vesnicemi (které tam nejsou) projížděl třeba 40km/h.
Je nějaký rychlý způsob, jak tyto silnice "rozřezat" na vesnice/nevesnice a dodělat k nim jména těch vesnic? V live map jsou ty mapové podklady tak špatné, že se to dělá velice obtížně. Nějaká rada?
Re: Vesnice