Post by pvo11
JaRoY wrote:Fialova stopa jazdy. Bez prejazdneho bodu je stopa modra. Vyskusaj.
To záleží na barevném schématu :) Já mám fialovou stopu bez průjezdního bodu. navíc je vidět, že trasa dál nevede.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Has thanked: 260 times
Been thanked: 986 times

Post by pvo11
alesbula wrote:a co takhle ze te nabrala spatnym smerem a po 600m te to otoci zpet.
Hlásilo to stejný rozdíl už několik km předtím a hlavně by tam byl nahoře pokyn na otočení a ne na příjezd do cíle.

Snažil jsem se celou situaci nasimulovat na stejném místě pomocí FakeGPS, ale marně.
Už jsem ale přišel na to, kde se vzal název cíle "Velehrad bazilika". Pod tím názvem jsem to měl uložené v Oblíbených a v tom případě se zobrazuje název cíle, jak si to člověk pojmenuje.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by pvo11
foxitrot wrote:
pvo11 wrote:Máte někdo vysvětlení rozdílu mezi vzdáleností do cíle nahoře (40 m) a dole (1,2 km).
"Lebo Waze".
Rozumnejsi dovod si neviem predstavit.
Myslim ze som taku disproporciu uz tiez videl. Clovek sa to zial nauci filtrovat. Pokial sa nenazbiera viac takych screenshotov (a nebodaj aj debug logov), ani nema zmysel to riesit a hlasit.
Narazil jsem ta to, když jsem probíral "fotky z dovolené". Asi jsem to měl dát do rubriky jen pro pobavení, ale byl jsem zvědavý, jestli se to přeci jen nepodaří vysvětlit.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by pvo11
Nesouvisí teb uzavřený výjezd s uzavírkou, která je o kus dál, takže to přes něj stejně nenaviguje?
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,252201991
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by pvo11
millhauzzz wrote:
pvo11 wrote:Nesouvisí teb uzavřený výjezd s uzavírkou, která je o kus dál, takže to přes něj stejně nenaviguje?
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,252201991
No asi to souvisí, ale navigace tě na ten výjezd normálně pošle, mám to dvakrát vyzkoušeno, naposledy 11.8.2016.
Pokud pak trasa pokračovala do Cihelní, tak ano.
Uzavřel jsem to už od toho sjezdu.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by pvo11
jirys wrote:Chtelo by to napsat navod na obsluhu v cestine ...
Sám se nenapíše. Co ti brání v tom ho napsat :)?

Není moc mobilních aplikací, na které jsem viděl návod v angličtině, natož v češtině.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by pvo11
stanleymlha wrote:Ahoj, chtěl jsem přidat novou ulici v Příbrami, ale jako L1 ji nenapojím na již existující zamknutou na L2. Ne, že bych bez toho nemohl žít, ale takhle se ani nemám šanci se na L2 posunout.
Jednoduché řešení, nakreslíš ulici a v chatu někoho požádáš o připojení. Většinou je tam i někdo s L4, ale tady na to stačí kdokoli s L2.
Nejhorší co můžeš udělat, je nakreslit ulici a nechat ji nepřipojenou s tím, že si někdo všimne a připojí to.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by pvo11
jirys wrote:
jirys wrote:Zeptám se lidí ze slovenska : přijedu od Brna bez dalniční známky na začátek Bratislavy po Hodonínské .
Můžu najet na D2 u Bory Mall a pak na D1 a objet město po dálnici směrem na Rovinku , nebo budu muset jet přes město ? Nevím jak je to v Bratislavě jezdit po obchvatu bez dálniční známky ... :o
Ještě jeden dotaz nemáte někdo mapu jak to tam přesně je kde začína a končí obchvat ?
Ve Waze je to zadané, takže mrkni do WME, případně si Road Selectorem nech vybrat placené úseky, ať nemusíš jednotlivě klikat a zkoumat.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5

Post by pvo11
VetchyKmet wrote:Nové hlasové pokyny si Waze stáhla za poslední týden asi 3x, vždy jen probliklo nahoře v liště hlášení. Dnes Waze přepnuta do angličtiny, Vlastík je tam jen jednou, Impuls hlas není. Zřejmě je na jeho pozici ta nová angličtina. Máme to tak všichni?
Impuls už také v seznamu nemám, asi vypršela smlouva, respektive doba pro speciální hlas.
Pokud jsi ho měl zvolený a smazali ho tak se zvolí defaultní angličtina, ale určitě ne proto, že je na jeho pozici. Jazyky se rozlišují podle jména adresáře.
Já mám zvolený starý hlas Česky a nijak se to odebrání Impulsu neprojevilo stejně to určitě měli ti, co mají zvoleno Česky - Vlastimil, který se od impulsu liší jen v úvodních hláškách, navigační jsou stejné, takže to, že zmizel Impuls není taková ztráta.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5