Post by ocrCZ
Nazdarek vsem. :)
Par let uz Waze pouzivam, ale jen pasivne. Tento tyden jsem zacal studovat Wiki a toto forum, abych se uplatnil i aktivne na tvorbe mapovych podkladu. Tresti mi z toho lebek, ale snad to prejde a to studium mi tam aspon z casti i zustane.
Otazka: U tvorby Landmarku na Wiki doporucuji umistit "stredovy bod", jina slova neznam a snad me chapete, do mist, kde je nejlepsi prijezdova cesta k tomuto Landmarku. V jinych mestech jsem vsak pozoroval, ze tak necini.... Delam to spatne? Dik za rady.
ocrCZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by ocrCZ
Odpoved bleskova - Dik.
Tedy pokud narazim na Landmark, ktery je starsi, mohu upravit ? Nebo at si to radsi opravi stvoritel.. ?
ocrCZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by olwik
Ahoj chcel by som sa opytat. Aka rychlost internetu je potrebna na bezproblemove navigovanie Wazom?
olwik
Posts: 1
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by oneho
Zdravím.

Na WAZE som pomerne krátko a preto sa chcem spítať:

V editore map som doplnil pár ciest u nás (Smolenice). V mojom profile na webe sú stále červené. No v mobile ich stále nemám. Už je to cca 2 týždne od doplnenia. Musí to niekto schváliť???

Chcel by som mať viac možností na editáciu, pretože v mojej oblasti je viac chýb ktoré treba napraviť. No nemám patričné oprávnenie na editáciu mapy. Ako ju získať, pretože ak nemám prístup nemožem meniť a ak nemením, nezískam prístup...

Ďakujem
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
porubcan:

Diki za link. Našiel som čo som hľadal

ma5jkl:

Prave som si to naštudoval. Bude problem v tom že cesty na ktoré som chcel napojiť moje cesty sú zamknuté. OK pokúsim sa to vyriešiť.

Čo sa týka jazdenia tak za posledný týždeň som spravil 1500km a v priebehu 2 týždňov som sa posunul cca z 22 000 miesta na niečo cez 7 000 ;)
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Ako je to s tym scriptom a ako sa pouziva?
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Ďakujem za ten script. Ak tomu správne rozumiem tak si google mapu nastavým správne podľa GPS vrstvy a potom už môžem nakresliť novú cestu alebo upraviť podla google mapy. Ten posun sa nikde nijak neuklada...?

Druhá vec v obci Štefanov odkiaľ pochádzam su nakreslené aj ulice aj uprostred priemiselného areálu poľnohospodárského družstva. Môžem takéto ulice meniť na súkromné prípadne obslužné cesty?
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Zdravim. Chcem sa informovat ci si viem do waze nahrat vlastnu databazu poi ako u inych navigacii. Dakujem

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
V zozname tej app je aj waze... Ako to funguje ako to prepojim, lebo si chcem dat do waze databazu novych radarov co pribudnu :-)

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Dakujem.
A ak by som chcel tu databazu pre vsetkych uzivatelov tak to uz asi v mojich silach nieje... Ci?

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message