Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Grepa
Super se tu to rozjelo ;) . Zatím se tu sypaly jen písmenka, ale teď je to zajímavé.
Více méně jsem si myslel, že jsem plně informován, ale náměstí Republiky v Praze mně trochu vychýlilo z rovnováhy.

Na výše zmiňovaných chodník, á la zóna nefunguje restrikce?
Nebo je jiná komplikace, nerozumím :? .

1/ Zatím jsem tomu rozuměl tak, že pominu-li Private Road, je pro waze (editor i klient) jedno, jestli chodník, nebo zóna. Je však lepší dodržet pojmenování podle reálných parametrů => možná to bude mít v budoucnu význam. Chápu (tečka).
2/ Tam, kde se již dnes, zajíždí za určitých speciálních podmínek, je lepší vést trasu po Private Road. Protože je na displeji znázorněn klasicky, jako každá jiná cesta ;) .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Omluva, čučím do waze jen čtrnáct dní i s instalací a tak se špatně chytám na zavedené zkratky. "UR je User Report => zpráva hlášená uživatelem?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Last edited by Grepa on Wed Mar 19, 2014 1:40 pm, edited 1 time in total.

Post by Grepa
foxitrot wrote: Mozno aj preto je to jedno, lebo "onedlho" by mal typ Pedestrian Boardwalk zaniknut a segmenty toho typu byt zmenene na Walking Trail :mrgreen: (Sudruhovia to slubuju uz vyse pol roka, takze asi to nebude ani len "soon", ale niekedy este neskor v buducnosti.) Dovtedy by asi bolo rozumne pridrzat sa toho realu.
Hip, hip, hurá. Konečně odpověď na mou otázku ;) . Dík.

PS: Zvlášť nutno poděkovat spoodyenatorovi. Jen díky jeho kreativitě jsme se dobraly konce tématu, snad, asi, možná .... 8-) .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao,
1/ nemělo by význam založit vedle "Waze nováčik - otázky" nové vlákno, něco jako Waze mírně pokročilý editor ?
2/ Mají chodníky, když je vše OK, být podsvícené ve VALIDATORU žlutě?
3/ Nebylo by praktické neprůjezdní segmenty (např. chodník) přepnout na SMĚR "NEZNÁMY". => jsou v editoru a myslím i v LIVE MAPĚ, rozeznatelné na dálku. A v reálu není z chodníku žádný povolený nepovolený směr.
3a/ V klientu je chodník tenká linka, ale pěší zóna má grafiku klasické cesty a pokud nebude mít zadaný směr budou na ní i v klientu červené křížky.
Čest práci, soudruzi.

Příloha:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... 10&env=row
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao, nevím přesně, ale asi po instalaci jednoho ze třech script (WME Validator, WME Toolbox [loader], WME Color Highlights), nebo jsem jen něco přepnul v editoru. Ale přestala mi reagovat klávesa "Q - zakázat všechna odbočení" , "W - povolení" je OK. Lovil jsem ve fóru, no na jedno písmenko se fakt blbě ptá a ostatní hesla nezabrala :? . Jo ještě, scipty běží na chrome. Dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
foxitrot wrote:JNF

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
Super, už vím tři písmenka, to se v search dá už použít :) . Nějaký špatný den, GinBook je taky strohej ;) . Nešlo by mi to malinko zjednodušit, dělám při tom i svou práci :roll: . Předem děkuji.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Tak s tím se dá už pracovat, dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
ma5jkl wrote:No takze som to nasiel je to hrozostrasne. Idelane zmenit jazyk na English aby sedelo to co som napisal. Na stranke https://www.waze.com/support je dole odkaz Support -> Top Items:
1. V Top Items v casti Topics, vybrat napriklad "Points"
2. Ist na dalsiu stranku kliknutim na "More>>"
3. Uplne dole sa zobrazi "Still can't find what you're looking for?Click here" , tak "click here"
4. Opat ist na dalsiu stranku kliknutim na "Next>>"
5. Klik Map editor
6. Klik Editor rank
7. a nakoniec sa zobrazi po obrazkom "Click here to send us a request to upgrade your editing rank."
8. klikni na "here" a zobrazi sa vytuzeny formular.
9. Vypln co chcu, do description daj ze chces zmenit rank na L2 a odosli.

Ake jednoduche. ;-)

EDIT: :-) az teraz som si vyskusal ten Ginov postup a on vlastne preskocil prvych 6 bodov mojho postupu. Nuz ked sa vies spravne opytat... Ja som sa nevedel.
Už se chvíli trápím dohledáním žádosti na L3 a nedaří se ni.
Prosím je toto ono?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Attachments

Post by Grepa
Uf. Byl jsem chvilku za zahradě, ale snad jsem to poslal správným směrem. Dík :) .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
porubcan wrote:Ano, to je L3 bez AM oblasti. Pre L3 s AM mame tu na fore prispendlenu temu...

Sent from my HTC One using Tapatalk
Ano, vím. Na AM nemám splněno a hlavně musím ještě hodně nasávat, nasávat a nasávat. Ale s L3 se nasává o trochu lépe ;) . Myslím.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message