Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by oneho
Je to mozne ze je to ona. Neporovnaval som to. Tato je priamo od zdroja. No ako som sa docital ze sa to bude realizovat az od polovice roka, tak neviem ci to bude presne podla db...

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
ma5jkl wrote:
ahoj, si mimalne desiaty clovek co na tu databazu poukazuje. uz sa tu toho povytvaralo novych topicov velmi vela. ako uz bolo povedane, ked budu radary realne fyzicky umiestnene tak budu aj vo waze mape. kym fyzicky nie su vybudovane pri ceste tak na co ta ma waze upozornovat? "pred vami je hlaseny radar" a ty prejdes okolo nicoho. co si pomyslis o takej aplikacii? no asi tolko ze jej sibe a ze si vymysla hovadiny. neboj o databaze so suradnicami vieme, a ked sa tie navrhovane radary pretavia aj do realnej fyzickej podoby tak to bude reflektovane aj v mape
Ja som nehovoril ze to tam nahrajem zajtra. Len som uvital info ze sa o tom vie a bude to realne aj vo waze. Waze poznam moc dobre mam uz nejake tie km odjazdene tak viem co si mam o nej mysliet...

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
No musis menej jazdit. Nemozes tak rychlo zbierat body: -)

Nie, neboj. Je to normalne a obcas sa to stava. O body vsak neprides vsetko je zaznamenane...

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Zdravim. Neviem ci to robi len mne alebo len inym no v novom waze mi nenacita mapu len nejaky podoris budov bez ciest. Trva to od update noveho waze. A nepomohol ani reset telefonu, nic. Navyse dost casto straca signal s GPS. Prikladam screen...

http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016031 ... b71dad.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/2016031 ... ad54ca.jpg

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by oneho
Skusil som teraz odinstalovat, uplne vymazat adresar a nanovo nainstalovat a zatial v kancelarii sa tvari ze ide :-) Uvidim ako bude na ceste...

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
oneho
Posts: 30
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by onennee
Myslim ze je to tym ze nova verzia aplikacie umoznuje pridat priatelov uz iba cez FB.

Aj ja mam otazku.Neviem preco sa mi stava ze ked waze nepotrebujem tak funguje a ked ho potrebujem tak mi ukazuje koniny.
Priklad:Isiel som z Nitry do Klatov.Chodievame cez Babu,nie cez BA.Na R1 pred Trnavou mi ukazoval ze mam ist obchvatom Trnavy na Senicu.Nejak sa mi nechcelo tak som isiel podla planu na D1.Po odboceni na D1 ma to posielalo dole cez Hrnciarovce naspat cez Trnavu a pridalo cca 15min.Vtip.Isiel som dalej po D1 a po prejdeni odbocky na Hrnciarovce som uz mal ist konecne cez Babu, a dokonca s lepsim casom ako cez obchvat Trnavy.
Dost casto sa mi stava ze urcuje az prilis komplikovanu trasu
onennee
Posts: 12
Send a message
Ford S-Max/Citroen Jumper/LG G7/Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Post by onennee
Ahojte.Ma este niekto problem so sietou ked sa vracia z roamingu?Prejdem CZ/SK hranice,telefon sa pripoji na domacu siet,vsetky ostatne apky funguju ale waze stale vyhladava siet.Musim ho restartovat a znova zadat ciel lebo ani ciel si nezapamata
onennee
Posts: 12
Send a message
Ford S-Max/Citroen Jumper/LG G7/Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Post by onennee
Skusal som maily,spat na waze a kaslal na mna
onennee
Posts: 12
Send a message
Ford S-Max/Citroen Jumper/LG G7/Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Post by ota377
Ahojte,
prosím o nováčkovskou radu:
Dnes se mi stalo, že můj iPhone 7 byl v aplikaci Waze němý, přitom zvuk byl na maximum, hlas na Petra, Zvuky zapnuto, můžete poradit, co s tím? Podle mapy se dá jezdit i tak, ale ten zvuk (hlášení odboček atp.) mi prostě chyběl a ani opakovaný restart mobilu nepomohl :(
Asi je to jen nějaká ptákovina, ale já už hodinu hledám důvod, můžete mi poradit?
Moc dík :)
Ota
ota377
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by ota377
Pomohlo, moc dík :)
ota377
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message