Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by DaV_003
Vadi58 wrote:DaV_003, aký máš mobil a BT?
HTC a vestavene BT v renaultu
na HTC android 5, ale delala to i 4ka
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
Narazil jsem na ulicky v obci, ktere maji, z obou stran, zakaz vjezdu, s vyjimkou dopravni obsluhy. Jak to resite?
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
GinBook wrote:
DaV_003 wrote:Narazil jsem na ulicky v obci, ktere maji, z obou stran, zakaz vjezdu, s vyjimkou dopravni obsluhy. Jak to resite?
Privatni cesta.

Komentář z telefonu.
myslel jsem si to, dekuji
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
narazil jsem na tyhle segmenty, nastavene jako ulicka na parkovisti...
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ueFilter=0
Vypada to jako regulerni ulicky, ale vsechny byly nedavno editovany asi dvema ruznymi editory, tak predpokladam, ze to nejaky duvod ma... jen netusim jaky:) Vysvetlite mi to nekdo? diky
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by Dave9222
Ahoj všem,
mám otázku ohledně kolon. V poslední době (možná i roce) mi nefunguje upozornění na kolony, pouze ji vidím před sebou. Tzn. že pokud nesleduji navigaci, tak si kolony všimnu až když vidím stát auta..
Předem díky za odpověď.
David
Dave9222
Posts: 3
Send a message

Post by Dave9222
Díky za tip. Do složky jsem koukal a soubor " ApproachTrafic.mp3 " tam je a jde i přehrát. Ale v navigaci nedojde ani k vyskočení okna s kolonou tak i k přehrání zvuku.. Jenom vidím "bubliny" s kolonou od jiných uživatelů..
Dave9222
Posts: 3
Send a message

Post by Dave9222
porubcan wrote:Na kolónu má upozorní tiež iba niekedy. No nám pocit, že to je pri spomaleni ktoré je neobvyklé (teda výrazne pomalšie než bežný štandard v danom čase).

Obvykle toto upozornenie prichádza neskoro, lebo stojaca kolóna rýchlo naberá na dĺžke...
Ja mam pocit, ze posledni upozorneni jsem mel tak minuly rok a to najezdim tak pres 30tis rocne s waze.. Vam to teda funguje?
Dave9222
Posts: 3
Send a message

Post by Dawin-CZ
Zdravim,
mám par otazek:

1) Jak nastavim okamzitou rychlost / omezeni rychlosti (max rychlost) na dane silnici?
2) Muzu importovat z POI.cz napr rychlostni radary? pripadne Policajti kde casto stavaji? pripadne necha se na to nejakym tonem upozornit napr pri prekroceni rychlosti?
3)Necha se nekde zmenit ton na navigovani? napr Liska?
4)Necha se ulozit mapa do Offline? napr CR + SR ?

Dekuji za odpovedi
hledam nejakou alternativu za IGO s dopravnim zpravodajstvim :-)
Dawin-CZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Dawin-CZ
dekuji za odpoved:
k bodu 3) Pro lajka: jak to muzu upravit a hodit si tam toho lisku? :-) pripadne kdyby to uz nekdo mel upraveno? tak treba PM ?
Dawin-CZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Dawin-CZ
Zdravim,
lze nejak spravovat pres webove rozhrani polozky "oblibene" pripadne planovat trasu??
Dawin-CZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message