Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Dawin-CZ
Tam jsem to zkousel ale neni to to co jsem myslel.
jde mi o to ze se potrebuju po ceste stavit na x mistech.
Nejednodusi pro mne zpusob je ze otevru google maps najdu si ty mista (parkoviste ap...) a pak je rucne musim vyhledat zase na waze a pridat do oblibenych. Neni nejaky import z google maps (oblibene) do waze? Pripadne neslo by to napsat jako namet?
Dawin-CZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Dawin-CZ
Zdravim,
panove nainstaloval jsem si novou verzi waze 4.2.0.1 a jde mi o to proc nova verze neumi hlasit kolony, nehody v protismeru? stara verze 3.x.x.x to umela? pri jizde po dalnici mi to prislo sikovne nahlasit kolonu v protismeru kde zacina?

PS: ja tady vlastne funguje oznameni udalosti? musim mit uz neco najezdeno aby se to ihned zobrazovalo na mape vsem wazerum?

Diky za odpoved :-)
Dawin-CZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Dawin-CZ
Mno logiku v tom opravdu nevidim, nicmene dneska jsem jel v Buchlovskych kopcich a zrovna hned za zatackou stal kamion dost nebezpecne .. zamozrejme jsem jel v protismeru.. zas nemoznost nahlasit :-(
Asi se vratim ke stare verzi..
Dawin-CZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Dawin-CZ
Prosim nevite nekdo jak do WAZE zadam GPS souradnice? :-(
Dawin-CZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Dawin-CZ
Zdravim,
mam nejnovejsi waze a LG G4 a prestali mi chodit notifikace (např: kdyz mi nekdo nasdili trasu) tak me prislo upozorneni od waze ale ted bohuzel nic .. notifikace v androidu mam zapnute .. nesetkal se nekdo stimto problemem?
Dawin-CZ
Posts: 28
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by dedii
Otázka: Naplánujem si trasu, ale po čase mi waze ponúkne náhradnú trasu kvôli nehode, dá sa nejak zamietnuť a pokračovať po trase ktorú mi ponúklo na prvýkrát, aj napriek tej nehode chcem ísť po nej.

Odoslané z PE-TL10 pomocou Tapatalku
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by dedii
The attachment Screenshot_2017-01-25-16-51-35.png is no longer available
odoslane z Honor 8 cez Tapatalk
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Attachments
Last edited by dedii on Wed Jan 25, 2017 5:36 pm, edited 1 time in total.
Huawei P30pro

Post by dedii
pardon za prilohu , neslo mi to uploadnut. Problem je v tom ze klikol som sa udalost na ceste a vypise ze je to cesta 75 pri Dlha nad Vahom, pritom je to tesne pred Šaľou , dokonca Dlha nad Vahom ani nie je cesta č.75
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by dedii
Pritom je to tesne pred vjazdom do Šale , číslo cesty je tiež dobré. Len tá Dlhá tam nepasuje, tam je doknca cesta č 573. Ešte aj Kráľová nad Váhom je bližšie ako Dlhá :-)

odoslane z Honor 8 cez Tapatalk
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by dedii
Rozlíšenie sa nedá zmeniť pri Waze ?? Mam android 5.1
Všetko je veľké a nezmesti sa mi všetko na displej.

Odoslané z TA-1004 pomocou Tapatalku
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro