Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
hamilnes wrote:
ma5jkl wrote:Mohla by mi nejaka dobra vila vytvorit na wiki stranku kde by sme mohli hodit tie otazky s odpovedami? Alebo ma naviest na to ako a kde to dat, pripadne docasne prava na editaciu. Mojou ideou je aby kazda z otazok mala anchor aby sa po kliknuti na konkretnu otazku vo fore dalo presne skocit na danu odpoved.
Stranku na wiki si už vytvoril, ale wiki používa špeciálne formátovanie - pozri help.
Odporúčam otázku písať ako číslovanú kapitolu. Na každú kapitolu sa potom dá odkazovať jednoducho tak že za link stránky pripojíš krížik a názov kapitoly (namiesto medzier musia byť podtržníky).
Napr. https://wiki.waze.com/wiki/Novacikovske ... 42._Otázka
Cislovane kapitoly su fajn ale formatovanie bolo na ... Vyriesil som to trosku inak. Kazdej otazke som dal id a odkazujem sa na to id. Az taky velky rozdiel v tom nevidim.

EDIT: Sam vidis ze musis niekolko krat editovat svoj prispevok aby si vobec dal spravny odkaz a vyzera to aj tak na ... jednoducho toto sa mi nepacilo. Ako help som pouzival mediawiki.org
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
Last edited by ma5jkl on Wed Dec 31, 2014 10:50 pm, edited 1 time in total.
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
hamilnes wrote:Až na to, že také formátovanie je vo wiki nepripustné.
Ak je to nepripustne, skus to prerobit. Ja som s tym robil prvy krat a mne to zobrazovalo veci nespravnym sposobom. Ja si potom ten moj prispevok vo fore prerobim na 4 kliky aby to fungovalo na nove odkazy.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Asi sa jedna o lokalizaciu Validatora pre nejaku inu krajinu, kde maju inak zauzivane pomenovanie obci...

Aku presne verziu Validatora pouzivas? Mne to teda taketo chyby nevyhadzuje na danych segmentoch. Ja mam poslednu 1.1.4 z Chrome Web Store

EDIT: Ahaaa, ono to napise chybu iba v reporte.... No tak to neviem preco. Ale v kazdom pripade je to potrebne ignorovat, nazov obce je spravny.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
hamilnes wrote:OK, ja to naformátujem a ty opravíš diakritiku. :) :lol:
Myslel som ze das vediet ked to spravis ale objavil som to.
Subjektivne sa mi ten obsah na zaciatku nepaci, ani formatovanie (neodsadene od kraja, pokial otazka je na viac riadkov => zneprehladnuje to) ani to ze je taky strasne dlhy (ved je to zoznam otazok a nie obsah). A tiez mi chybaju cisla otazok v samotnom texte. Ale ked je to takto spravne tak nie som proti. V kazdom pripade som ku kazdej otazke prihodil ID lebo kopirovat jednotlive odkazy do prispevku na forum je nemyslitelne.

Dufam ze teraz je vlk syty a aj koza veselo pobehuje po zahrade.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Uznavam ze na zaciatku mi to vobec nebolo po chuti davat tieto otazky na wiki (wiki beriem viac ako fakty, ktore su viac-menej nemenne a toto su "len" otazky na vsetky mozne temy, a odpovede nemusia byt na 100% spravne, u mnohych su to len nase domnienky), no ked sa objavil problem s Tapatalkom a obrovskym prispevkom, zacinam sa k tomu cim dalej tym viac priklanat.

Moderator by mohol hodit do prveho prispevku nieco na styl "TU je zoznam vsetkych otazok a odpovedi, ktore boli v tomto vlakne polozene". "TU" by mohlo byt vacsim a hlavne inou farbou nech je to poriadne viditelne.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
EfendiM9 wrote:Refresh som skúšal a nepomohol (v Chrome).
Tak som to otvoril vo Firefoxe a už to mám...
CTRL+F5
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
bures wrote:Témata jsem rozčlenil (netvrdím, že je to finální varianta).
hamilnes wrote:So spakovanými sekciami to vypadá prehľadnejšie: Novacikovske otazky.
Vdaka pani, na taketo perlicky by som si veru netrufol. Good job. ;-)
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
GinBook wrote:
JoMacko wrote:poprosil by som navod (popis) ako premenovat polozku v "Oblubenych"
Dakujem
smazat a vytvořit znovu s jiným názvem?
bohuzial Ginbook ma pravdu, je velmi "zlozite" naprogramovat premenovanie polozky :-(
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
KE337Fisi wrote:Zdravim forum.nenasiel som vlakno nalepky.mam otazku.nedaju sa poslat nalepky na dobierku?ved podla statistiky sa da zistit nieco o wazerovi ktory ziada nalepku.ci? niekde som cital ze sa len lepia priamo na auto.ale ist na 2 autach kvoli nalepke do BA ked je nejaka akcia alebo autosalon je neokonomicke.peace.
vitaj na fore.
s nalepkami je to trosku zlozitejsie, nie je to tak ze by sme ich mali nejake obrovske kvanta a vedeli ich posielat/predavat.... Vacsinou to funguje tak ze pride par nalepiek z HQ vacsinou gurimu a ten s nimi disponuje v ramci moznosti. Teraz su na zapade prazdniny preto ti tu nikto z najvyssich este neodpovedal, urcite ti potom niekto da fundovanejsiu odpoved.

A vlakno s nalepkami je tu: viewtopic.php?f=22&t=39769 ale neviem ci ten formular je este zivy
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
v androide v slovenskom preklade, je to Zvuk -> Hrat zvuk do telefonu. ked to je zaskrtnute tak to bude hovorit cez telefon aj ked mas pripojene auto/sluchatko cez BT. Cize ked to nemas zasktnute tak ti to standardne hovori do pripojeneho BT zariadenia.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»