Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by LiborPospa
Soukromá cesta je kategorie segmentu - ne, že si každý můžeme označit svoji soukromou cestu jen pro sebe. Začti se do Wazeopedie - hned budeš chytřejší.

Odesláno z mého FRD-L19 pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by Limekk
Zdravím, proč se mi nejde přihlásit ve Waze do sociální sítě Facebook (mobil Samsung Galaxy, vyšší Android,ale nevím variantu)? Již jsem přihlášen byl, ale nějakým způsobem jsem se odhlásil a nové přihlášení nejde. Jen se točí kolečko okolo ikony Waze a nepřihlásí se. Nesouvisí to s tím, že jsem na Facebooku musel změnit přihlašovací heslo, protože můj účet byl napaden. Ale nenabízí mi to v nastavení Waze při přihlašování k Facebooku zadání jména a hesla. Tak nevím, čím to je a co s tím. Poradí někdo?
Limekk
Posts: 2
Send a message

Post by Limekk
Kvasar wrote:Ahoj zkus v nastavení facebooku odstranit aplikaci waze a pak to zkus přes waze zase připojit. mě to pomohlo...
Tak to nepomohlo.... :(
Limekk
Posts: 2
Send a message

Post by lubomirkos
Mozno to niekde je, ale ja som to nenasiel. Chcem si pozriet cestu z ineho bodu ako som aktualne. Viem ju naplanovat, ulozit, ale neviem si ju pozriet na mape. Tak ako ked idem normalne v aute a viem si pozriet dopredu kde kam odbocit az do ciela. Je niekde takato moznost ?
Resp. ako efektivne zadat iny start bod ako aktualny?
lubomirkos
Posts: 16
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by lubomirkos
Diiiik, to by som v zivote nenasiel :-)
lubomirkos
Posts: 16
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Lubosimrysek
Mám problém,se kterým si neumím poradit. Již téměř 2 měsíce se mě přičítají body pouze za hlášení události, za kilometry ani bodík. Aplikaci jsem odinstalovat a znovu nainstaloval, ale nepomohlo to. Poradite prosim někdo, co mám ještě udělat? Nebo nezbývá nic jiného než čekat až si toho náhodou někdo všimne? Jinak trasy a ujeté km mám normálně na webu evidované a registrované . Díky za odpověď a radu. Luboš
Lubosimrysek
Posts: 1
Send a message

Post by Lubrouu
Zdravím,potřeboval bych poradit...Chtěl bych si dám do DOMU adresu bydliště, ale ono jí to bohužel nenajde ani nezná...Přitom pár let daná ulice je už s oficiálním názvem a najde se např. jak v TomTom či Sygic. Funguje její přidání přes "Editor map"? Snažil jsem se tu ulici tam přidat, ale jak se to uloží nebo co je ještě potřeba udělat? Díky
Lubrouu
Posts: 1
Send a message

Post by LuckyDrLuke
V aplikaci na Androidu to jde takto:
- z mapy vybrat místo (třeba ulici) a podržet na něm prst ať se zobrazí bublina s možnostmi poslat/jet.
- v té bublině kliknout vpravo nahoře na tři tečky a zvolit "zobrazit polohu".
- otevře se jiný pohled a v něm zase tři tečky vpravo nahoře a "Nastavit jako počáteční bod"
- pak už standardně vybrat kam navigovat a koukat na trasy atd.
 
EDIT: video možná bude lepší, než popis:
 
 
 
LuckyDrLuke
Posts: 28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by LukasKrejcik
Dobry den. Mam najeto pres 200km a stale jsem veden jako novacek. Mate navrh reseni? Diky. Lukas
LukasKrejcik
Posts: 2
Send a message

Post by LukasKrejcik
Jiz jsem cekal minimalne 3dny. Pod urovnemi mam: zbyva 0km. Vyckam tedy jeste. Diky
LukasKrejcik
Posts: 2
Send a message