Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Glipko
Mno hej, landmarky pre runwaye asi zmysel nemaju, treba sa dohodnut a spravit to vsade rovnako.
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
Tak ma prave pobavilo ako je zakreslene Kosicke letisko ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by gnanpetr
Ahoj
mam dotaz k Ulozenym mist v aplikaci Waze, existuje nejaky zpusob ja je "organizovat" (vytvoreni slozek apod.) ?
Dekuji za info.
gnanpetr
Posts: 1
Send a message

Post by goodbreak
Je možné nějak někde vidět má oblíbená místa v mapě? Ať už v APPce nebo na webu? Pročetl jsem https://wazeopedia.waze.com/wiki/Czech/Otázky_nováčků a snažil se hledat, ale takové info jsem nenašel... Ukládám si při jízdách zatáčkovité silnice s dobrým asfaltem a když se se chci jet zase projet nebo někam jedu, chtěl bych ta oblíbená místa vidět a vybrat si trasu skrz některé z nich, co bych viděl poblíž... Jak na to?:)
goodbreak
Posts: 1
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by GoRingo_cz
Ahoj,

zapojil jsem se do komunity teprve nedávno na doporučení, zvláště že je Waze propojeno s JSDI apod. a tak jsou informace aktuální.

Tak jsem nahodil Waze a vydal se ráno po trase, kde mě Waze v klidu navigovalo přes uzavírku. Nebyla na mapě vidět, tak jsem ji zadal hlášením.. nevydržela v mapě ani do odpoledne téhož dne. Jde o dlouhodobou úplnou uzavírku na silnici I/11 v obci Těrlicko, JSDI zapsanou (viz příloha). Jak tedy funguje ta propojenost? Komunikuje Waze s JSDI vůbec?
GoRingo_cz
Posts: 2
Send a message
Attachments

Post by GoRingo_cz
Aha .. OK :-) Teprve se rozkoukávám a určitě si více počtu o možnostech, jaké Waze nabízí. Děkuji za vysvětlení.
GoRingo_cz
Posts: 2
Send a message

Post by Grepa
Čao, otázečka: připojený úsekový prvek => silnice, má pří připojení hlavní šipky ( rovně, doprava, doleva, červenou nebo zelenou podle funkčnosti) a šipku zpět. Při připojeném prvku je šipka zpět červená, chápu. Ale na cestě bez ukončení (slepá) je většinou, šipka otočení také červená, to nechápu. Dik.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Jasně, je to tak jak sem si myslel (logicky). Fakt, že běžně je v mapě ve slepé ulici, šipka zpět "Uturn" nepřepnutá na zelenou. Takže narazím => opravit.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Aha, jasně kolektivně-demokratický názor "Je to složitý věc". Podle tebe spoodyenatore na konci slepé ulice, má být v nápovědě povel pro tu milou paní v krabičce - zákaz otočení zpět. Pro nás grafiky červený Uturn?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
No nevím jestli dobře rozumím, nebo jsem se špatně zeptal (maje jen malé zkušenosti), ale podle tebe je by se při routrování trasy Waze pokusilo z nějakého důvodu při průjezdu trasy přes křižovatku rovně, tě poslat, nebo informovat výše zmýněným stylem. Tak to buď logika routrování má chybu (život se skládá s chyb a s chybou žije spousta z nás), nebo si to budu muset nakreslit.
Možná má někdo jiný jinou představu, ale teď musím na cesty. S úctou nováčik.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message