Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
já si to tady uložím abych tu měl příklad.....
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message
Attachments

Post by GinBook
pvo11 wrote:
GinBook wrote:já si to tady uložím abych tu měl příklad.....
Ten příklad, co je ve školení pro Waze editory včetně návodu, jak toho dosáhnout nestačí?
potom bych ten obrázek ve školení předělal.
A už po několikáté mám odezvu, že lidi nechápou ten překlad ve validátoru. Možná tam je chyba.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Dobra, potom navrhuji dat obrazek pred a po uprave. Misto v textu/dokumentu je.
Navrhuji take preformulovat text ve validatoru. Nevedet o co jde, tak to tez nepochopim.
Obrazek pripravim pokud nestaci ten muj vytvor. ;-)


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
tmx643 wrote:Ahoj, nikde jsem to tu nenašel.
Jak je to s hlášením kolon a s úseky se sníženou rychlostí průjezdu, co se zobrazují v mapě?
Všiml jsem si, že jakmile zahlásím nějakou kolonu, naskočí do mapy omezená rychlost průjezdu, asi v daném segmentu silnice, obvykle mám pocit že 4 km/h. Takže jak to je?

Jaké rychlosti uvažuje waze po nahlášení: kolona / střední / velká / ucpáno? A jak to porovnává s daty, co má o rychlosti pohybu mobilů?
Změní se rychlost v daném úseku, nebo nějakou vzdlálenost před / za místem hlášení? Tj. mám hlásit na místě, kde kolona začíná (kde jsem se zastavil)?


Vedlejší otázka: Mám najeto asi 230 km (v dashboardu), body vidím v dashboardu, editoru i aplikaci, ale přesto mám v aplikaci stále dudlík (14 dní po registraci) a počet kilometrů v aplikaci se snižuje jen asi o 6 km denně. V dashboardu dudlík nemám, ale nevím, jestli tam jsem ho někdy měl. :)
Zacnu od konce.

Ja bych klidne dudlik bral. ;-)
Ted vazne. 14 dni je celkem dlouho, ale diky tomu, ze to je (bylo) ted trosku rozbite, jeste chviku pockej. Pripadne to potlacime na support. V dashboardu dudlik neni, jen jedna ikona pro vsechny.

Kolony hlas pokud mozno na zacatku a pokud je dlouha klidne i na dalsich mistech v kolone. No je omezen pocet hlasek za nejake casove obdobi.


Ohledne zobrazeni v klientovi.
To ze se ti to zobrazi u tebe kolona po nahlaseni kolony neni jeste informace omezeni / spomaleni pro ostatni. Jen si system vezme k CPU, ha tady se asi neco deje, dame si bacha a cekame na potvrzeni od dalsiho uzivatele.
Porovnava se to tak, ze na segmentech je nejaka prumerna historicka informace o rychlosti vsech uzivatelu za neurcite obdobi.
Pokud nastane vyrazna odchylka tve rychlosti mobilu v aute oproti tomu prumeru na segmentu , system vyplivne zpomaleni v provozu.




Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
tmx643 wrote:
GinBook wrote: Zacnu od konce.

Ja bych klidne dudlik bral. ;-)
Ted vazne. 14 dni je celkem dlouho, ale diky tomu, ze to je (bylo) ted trosku rozbite, jeste chviku pockej. Pripadne to potlacime na support. V dashboardu dudlik neni, jen jedna ikona pro vsechny.
Tak to zabralo 24 dní a 650 km, než mě to posunulo na level 2... Je to trochu zpomalené... :)

Počkej, nepleť si co je v WME a co v klientovi.
Editování nemá nic společného s dudlíkem v klientovi. A klient nic s L2.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Kdyz budes jezdit v CR, melo by se to prepnout samo.

Ovsem obcas se to chova divoce, proto pozdeji doporucuji napsat na support pokud by se to stale chovalo jinak nez potrebujes.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Záleží jak je uzavírka zadána, pokud ji zadáme my přes formulář, tak tam je to natvrdo.
Dej prosím permalink a my to zkontrolujeme a případně zrušíme.

Dík
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Kdysi nám HQ poslali 3000 chyb mimo jiné i s tímto problémem křížení. Ale nikdy jsme nezjistili, zda je to chyba nebo ne. Uvidíš asi obě varianty. Správně by asi mělo být, aby byli úrovně segmentů přes sebe různé.

Občas se dříve stávalo, že tě navigace poslala kolmo z dálnice na vedlejší cestu, přestože segmenty nebyly připojeny a úroveň byla stejná.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Ahoj

Bohuzel pro tebe je tato funkce uz zrusena a to uz docela dlouho.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Okolo dubna, kvetna jsem resil podobny problem. Stejna specifikace HW. Otevreny 2x chrome a nekolik oken v kazdem. CPU 70%, RAM 100% a tak to slo na HDD na 100% zatizeni. Neco editovat bylo utrpeni. Nakonec jsem kapituloval a koupil novy stroj.

Osobne si myslim, ze je WME cim dal vice narocnejsi na vykon, data. K tomu par... 28...scriptu udela svoje.

Nevim jake zkusenosti maji ostatni.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message