Post by MajkiiTelini
Super, ale modrá písmenka na červeném pozadí jsou poněkud nečitelná...
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 80 times
Been thanked: 219 times

Post by MajkiiTelini
Hlášení kolony ani ničeho jiného by nemělo mít vliv na routing. Kolona je pouze informativní hlášení pro ostatní řidiče. Zpomalení si musí "všimnout" sám routovací server.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager

Post by MajkiiTelini
Junction Angle Info ve formě skriptu (ne rozšíření) funguje pouze v anglické verzi WME, podařilo se mi ho rozchodit i v ostatních jazykových verzích, krátký návod v angličtině jsem umístil do vlákna skriptu: viewtopic.php?p=1536368#p1536368
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager

Post by MajkiiTelini
Ahoj, trasy počítá server, kvůli tomu reinstalaci dělat nemusíš. Jedná se o častou "stížnost", ale má logický základ. Určitě máš zapnutou volbu "Vyhnout se zpoplatněným úsekům" nebo "Vyhnout se dálnicím", že? Waze totiž při dlouhých trasách (nad 100 km, ještě více se to projeví nad 200 km) výrazně preferuje vyšší třídy silnic i za cenu delšího času, tzn. že třeba II. třídy používá prakticky jen na začátku a na konci trasy a uprostřed trasy takřka za každou cenu preferuje 1. třídy a vyšší.

Ty další tvé problémy vypadají spíš na problémy s připojením, ale těžko říct.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager

Post by MajkyB
Ahojte,mam otazku,mozno mi bude niekto vediet poradit.
Nainstaloval som si Waze na Android radio do Skody Octavia 3 s Androidom 7.1.2.
Hned na zaciatku pri vybere krajiny som nastavil Slovencinu,ale jazyk bol stale Anglicky,samozrejme mam pripojeny funkcny 3G modem,cize internet funguje.
Ak prepnem jazyk na Cestinu,aplikacia si vyziada restart,a nasledne je vsetko v Cestine,ale ked nastavim Slovencinu,po restarte aplikacie je tam zasa Anglicky jazyk. :o
Neviem to nejak rucne prepisat v aplikacii aby tam bol SK jazyk?
Dakujem :)
MajkyB

Post by MajkiiTelini
V editoru ve výběru vrstev (vpravo nahoře) si zapni Zobrazení / Oblasti editace.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager

Post by MajkiiTelini
Já jsem si třeba hlas neměnil hodně dlouho (mám Elišku) a slovní upozornění jsem také poprvé slyšel tento týden, předtím vždy jenom cinknutí.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager

Post by ma5jkl
Ivannii wrote:
ma5jkl wrote:...ale chapem ze existuju profesie typu kurieri, kedy je zapnutie navigovania zbytocne, ale chceli by vidiet aspon kolony.....
Tuším, že kurýři právě potřebují primárně navigovat, protože s velkou pravděpodobností mají každý den jiné adresy v množství 20-70 za den. A navíc- sledovat kolony v grafické podobě ve waze IMHO nepřinese moc užitku, protože v této disciplině Waze poněkud lackuje data.
tom zalezi o akeho kuriera ide, taky co sa chudak pohybuje po meste a zastavuje kazdych par 100metrov, urcite navigovanie nepotrebuje. a drviva vacsina kurierov si uz svoje rajony pozna, takze cisla domov a ulice maju v malicku.

ale ako hovorim je to vyuzivanie Waze na nieco na co nebolo urcene, takze takyto jedinci vymykajuci sa priemeru zial musia strpiet zopar veci
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 625 times
Been thanked: 715 times
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«Samsung Note 8» «VW Golf 6 Cabrio»