Post by Gene-Hawkins
Běžné. Pomalu aby měl člověk druhého na obsluhu...
Gene-Hawkins
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

Post by Gene-Hawkins
To se mýlíš, ona se tím podstatně mění navigace!
Gene-Hawkins

Post by Gene-Hawkins
Kůň asi ne, ale já jedu s přívěsem většinou rychleji než běžný řidič (nebo alespoň jako všichni), s výjimkou dálnice, pochopitelně.
Gene-Hawkins

Post by Gene-Hawkins
EfendiM9 wrote:Vôbec nerozumiem ako by to akože malo fungovať.
Pri offline navigácii to dáva zmysel - upravím rýchlosť pre daný typ segmentov a výpočet ETA to zohľadní. Jednoduché. Ale pri online navigácii s výpočtom ETA podľa aktuálych a historických priemerných časov prejazdu??? Ako by to malo teoreticky fungovať?
Asi máš malou představivost. To by byl takovej problém nastavit jako nyní dle segmentu ale omezit maximální nastavenou?
Gene-Hawkins

Post by Gene-Hawkins
Hele, to se ta hláška o tom Tapatalku fakt nedá odstranit? To je hrozný. Pokud ne, tak to je důvod nepoužívat...
Gene-Hawkins

Post by GinBook
Dekuji za otazku.
To je problem i leckde jinde v CR. Budu kontaktovat kolegu co by stim slo udelat. Je ale dost mozne, ze musime pockat az vyprsi cas nastaveny pro kazdou udalost.

Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 591 times
Been thanked: 1571 times

Post by GinBook
Zirland wrote:
peta5 wrote:Bylo tam osm palců nahoru, tak jsem přidal devátý. Jak mohu zrušit neaktuální hlášení? Kolik palců musí dostat, aby zmizelo?
Každý palec nahoru prodlužuje dobu zobrazení, takže uvedená aktivita byla kontraproduktivní.
Chvilku to fungovalo na ostatní hlášení uživatelů. Pokud bylo déle jak 15 minut a nezmizelo, stačilo dát palec a ztratilo se. Ovšem to nefunguje na hlášení czech.

Psal jsem si s bxmatus a psal, že už je to mimo něj. Horší je, že systém funguje náhodně a některé hlášení prostě nevypne. Nakonec proto jsme to ukončili.

Napadá mne snad jediná věc, a to napsat Irad o kompletní smazání hlášek uživatele czech v ČR.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
Zirland wrote:Zní to dobře. Někdo proti?
Směle do toho. ;)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
vitj wrote:V těchto případech je spíš problém, že v JSDI je nastaven rozsah prací na celé okno, o které má stavební firma zažádáno, ovšem práce proběhnou obvykle mnohem rychleji. Okno může být několik měsíců, ovšem práce se udělá obvykle za několik týdnů. A hlášení je tím pádem v mapě po celou dobu.
Jenže na to mi bxmatus psal, že se to ani po vypršení ukončit nemusí. Snažil se jim domluvit na HQ a nic nepomohlo.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by GinBook
vitj wrote:Jasně nemusí, ale ten výše zmíněnej případ má platnost do 20.12.
Já ti dávám zapravdu jak jsi to napsal. I tento případ do 20.12. ,já to ovšem beru všeobecně.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs