Ahojte, neviem, či píšem správne, ale skúsim. Počas uplynulého víkendu som v Novom Smokovci pridal jeden objekt - ubytovacie zariadenie (privat 200). Zároveň som k nemu vyvalcoval cestu, ktorá tam reálne je a križuje aj električkovú trať. Následne som valcoval ďalej, keďže cesta (aj keď už nespevnená) pokračovala ďalej k ďaľšiemu obývanému objektu.
To ubytovacie zariadenie mi, zdá sa, pridalo. Cestu však nevidím na livemap a ani v aplikácii. Teda celé to ubytovacie zariadenie mi síce nachádza, ale v území nikoho, bez prístupu.
Sorry, ak sa pýtam ako laik, ale ja som ozaj zatiaľ amatér a s tým editovaním sa len začínam hrať. Priebežne si čítam aj zásady tu na fóre, ale zatiaľ som sa tým ešte asi neprelúskal natoľko, aby som písal ako rutinér. Vie mi teda niekto odpovedať v čom som urobil chybu alebo čo sa udialo? Nemám nové cesty valcovať cez appku, ale pridávať ich cez livemap? Ďakujem za zhovievavosť.
To ubytovacie zariadenie mi, zdá sa, pridalo. Cestu však nevidím na livemap a ani v aplikácii. Teda celé to ubytovacie zariadenie mi síce nachádza, ale v území nikoho, bez prístupu.
Sorry, ak sa pýtam ako laik, ale ja som ozaj zatiaľ amatér a s tým editovaním sa len začínam hrať. Priebežne si čítam aj zásady tu na fóre, ale zatiaľ som sa tým ešte asi neprelúskal natoľko, aby som písal ako rutinér. Vie mi teda niekto odpovedať v čom som urobil chybu alebo čo sa udialo? Nemám nové cesty valcovať cez appku, ale pridávať ich cez livemap? Ďakujem za zhovievavosť.
Re: Waze nováčik - otázky