Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Grepa
vargosz wrote:
grepa wrote:
Klikni si na předmět příspěvku na který chceš odkázat a z adresního řádku si zkopíruj odkaz. Pak už ho vlož normálně jako jakýkoli jiný odkaz. Například tento by měl vést na druhý příspěvek v tomto vlákně:

viewtopic.php?f=22&t=73855#p640117
Dík Vargosz. Ze cvičných důvodů jsem předmětný příspěvek editoval ;) a už fičím v OV.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao, jednoduše na konci má být červená bez otazníku, basta fydly.

Tady je málo citace:

- Junction: Čo znamenajú červené a zelené šípky?
Červená šípka znamená zakázané odbočenie (Turn restriction). Ak pripojíte 2 segmenty a spraví sa križovatka, je potrebné správne nastaviť všetky odbočenia a to zo všetkých smerov! Zelená šípka znamená povolené odbočenie, červená šípka znamená zakázané (napr. ak je z tohto smeru osadená značka "zákaz odbočenia"). Existuje aj žltá šípka (tá znamená podmienený zákaz týkajúci sa určitého časového obdobia alebo typu vozidla) a červená/zelená U-turn šípka (znamená zakázané/povolené otočenie jazdy na križovatke o 180°).

a tady zdroj:
viewtopic.php?f=22&t=62049#p549725

Historie je prý složitá a už se to i překlápělo. !!! Pro správný routing červená !!!

Sám sem se před 6 týdny divil, asi tak :shock: :shock: :shock: . Čao.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
ČAO,
chtěl bych se naučit se skriptem WME level highlighter, ale http://userscripts.org/scripts/show/158183 jsem se zaseknul. Je skript funkční v FF s instalací přes greasemonkey?
Na cz fóru jsem našel jen zmínku viewtopic.php?f=22&t=36534&p=348939&hil ... er#p348939 a jinak jsem byl neúspěšný.
Zatím můj prvotní problém je, že po spuštění editoru ve FF nemůžu najít jak, vůbec skrip uchopit, vlastně ho vůbec, kromě seznamu nevidím. V seznamu GS je povolen.
Prosím o radu, dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao mám dotaz na na křižovatky ve tvaru trojúhelníku / vidličky (možná je ve fóru zažité jiné označení ?).


A/ Je jasné, že asi do určité velikosti je nepraktické zakreslit tyto křižovatky dle reality => v klientu nejde rozlišit.
B/ Větší, které již klient cca dokáže zobrazit je třeba zakreslit pro prostorové ověření řidiče v klientu a podle mého názoru i pro možnost routingu provést otočku na vhodném místě.

Dotaz:
1/ Jaká je praktické doporučení na rozlišení velikosti mezi A/ a B/?
2/ Je nutné nebo jen doporučené přepnou vnitřní šipky v křižovatce na červené i v případě že to dopravní značení (ZDZ,VDZ) neřeší?
3/ Je ještě jiné osobní nabytá zkušenost? :-)

Moje inspirace k otázce je po kontrole a doporučení na této křižovatce:
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,249363344
Ale hlavně exkurze do vzdálenějších oblastí, kde jsou téměř všechny želené a pak zase červené :? .

Moje původní varianta byla bez červených šipek => ZDZ ani VDZ nic nepřikazuje, platí jen hlavní / vedlejší). Varianta konzultanta bylo aplikovat vnitřní červené šipky

Díky :-)

Off Topic: Přihřeji si polívčičku. I na tomto příkladě je vidět, že špatné příklady řešení a ignorace aplikovaných chyb vede hlavně u nováčku k jejich kvadratickém kopírování :geek: :ugeek: :mrgreen: .
Je třeba mazat aktivně fake a semaforové radary. Protože v Horní Dolní kde jsou 2-3 fake a 1-2 semafor radar, někdy i jako "rychlostní" není 100% ani jeden a všechny jsou to "INFOTABULE".

A INFOTABULE na mapu Waze, jak se jednoznačně uzavřelo NEPATŘÍ.

Infotabule se musí vždy smazat. A já myslím, že i bez ověření. Samo nepíší o Praze, Brnu, nebo Ostravě. Na Valašsku je to už lelší mnohem lepší ;) ;) .
Vím, že je spoustu jiné a důležité práce, ale smazat infotabuli v Horní Dolní na kterou narazí při jiné práci není žádný složitý úkon navíc . Konec trochu delšího off topicu ;) .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Děkuji za odpověď porubcanovi, vždy mne hodně posunou :-)
porubcan wrote: 1/ ak nie je pri zoome=6 viditelna medzera medzi gps stopami pre oba smery, tak vo vela pripadoch bude stacit jednoduche T (no zrovna nie v tvojom pripade)
Teprve teď jsem zoomu věnoval větší pozornost => má 10 stupnů (2km/1mil - 1000/5000 - 500/2000 - 200/1000 - 100/500 - 100/200 - 20/100 - 10/50 - 10/20 - 5/10)

a zoom=6 je ?
1a/ 200/1000
1b/ 100/200

pětka by byla super bych už neptal :-) vlastně jde o počátek, můj typ je že 1stupeň = 2km/1mil => 6stupeň = 100/200 , ale může být i opak. Jen ať nekážu, pak bludy s výmluvou na porubcana :-).
porubcan wrote: 2/ vnutorne sipky cervene, aj ak to dopravne znacenie nezakazuje, pokial sa tam vyslovene neodbocuje v praxi
odpovědi rozumím, ale možná jsem neměl uvést tuto konkrétní kombinaci segmentů, která je řešena disproporčně :-), ale obě krajnosti řešení v jednoduché základní formě. Druhou křižovatku znám z reálu a co do kvality a přehlednosti jsou oba vjezdy do křižovatky rovnocenné => v podstatě někdo jede zprava a druhý zleva :-): předpokládejme, že u první křižovatky je to obdobné, ale možná někdo znalý to potvrdí a pokud né není to pro tuto otázku podstatné.

2a/ proč takto?
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=16. ... ,101764017

2b/ a proč takto? (tu je můj edit, ale je na geometrii, logika šipek je původní)
https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... 7,90302379

myslí že tyto křižovatky jsou plus mínus srovnatelné, ale obě mají diametrálně rozdílnou logiku routingu a podle mne jedna z nich je dobře a jedna špatně a já nevím která :-), vlastně ani teď.
Jak vlastně tyto jednoduché trojúhelníkové křižovatky řešit?
No a pak už je jasné, jak se řeší vyjímky a křižovatky s dispoporcí :-).
porubcan wrote:
3/ treba sa snazit uvedomit si hlasky - najjednoduchsie to vyriesi obycajne T - nebudes musiet bojovat so zdvojenymi drzte sa/odbocte v P/L... tiez netreba opominat vcasnost hlasiek... to je prave ten pripad, co si uviedol... pre jazdu z hlavnej na vedlajsiu ked prichadzas z juhu, by sa zmazanim toho prveho odbocenia dosiahlo, ze by OVP hlasilo velmi neskoro. teda tuto konkretnu by som nechal tak ako je teraz.
Tomu rozumím a připouštím, že jako nováček se zatím snažím dát si hlášky v hlavě dohromady, ale dře to. Některé prokombinace jsou opravdu hluboké a temné. Nee vtip :-). Hlášky, ale jsou doopravdy složitá disciplína a jednoduchým tvarem se radikálně tento oříšek zjednodušuje :-). No zjednodušení má své hranice, rozumím.

Off Topic: Myslím, že bude super komichalum překlad :-)
http://wiki.waze.com/wiki/Pr%C5%AFvodce ... 5%BEovatek

PS: Omlouvám se, ale když se zeptám jednoduše, většinou dostanu odpověď na nepoloženou otázku :-).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Tak za mně, už vím kudy kam. V mém okolí to bylo na zeleno a mně to nepřišlo divné :-), stejně jako dnes špatně nastavená zelená U-turn šípka na konci slepé :-). Moc děkuji za trpělivost a jdu si to po sobě opravit :-). A zoom taky přínos. Dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Čao, jako vždy prosím o další lekci kurzu aplikované editace :-).

Při situaci, kdy na dvou cestách se společnými body (junctiony) je routing přes nevhodnou cestu, pro menší počet odboček juntionu. Je jasné, že konkrétní situace potřebuje konkrétní rešení. Zajímá mě jaké jsou nejčastější úpravy? A jestli mé řešení je vůbec možné, nebo zase bubák :shock: a předělat :-).

Vyznačená východní trasa je úzká (nevhodná), ale preferovaná routingem. Obě jsou vytvořené a prokousané již dávno :-), asi wazer skaut :-D.

https://www.waze.com/cs/editor/?lon=17. ... ,238302970
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
foxitrot wrote: Myslel si tu vyznacenu zapadnu? ;)
Ten Private segment na zapadnej si asi vytvoril ty teraz kvoli tomu, vsak?
Ano byl to můj první nápad => západní větev je úzká, zanedbaná asfaltka a v místě malého private segmentu je nejhůře průjezdná (kdybych jel z páteřní na západ, asi bych to tam současného stavu objel obklikou přes severní odbočku => situace v místě ošahaná koly citrónu :-D). Chci jen modelovou odpověď možného řešení, tato dědinka je úplně na okraji Libavé => lišky tu dávají dobrou noc :-D.
Děkuji.

PS: Gine na křižovatku juknu, dík :-)
Edit = taky se mi nelíbí :o :-( :( fuj fuj
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
porubcan wrote:tam kde je cesta horsie prejazdna by som zvazil pouzitie Dirt/4x4
Je to jen škola hrou :-D , ale učit se někde kuřata musí :-D

Dirt/4x4 mi právě připadalo už moc za realitou (je to úzké rozpraskané se šotolinou, no ale i s nízkým sporťákem bych se nebál, kdyby bylo nutno. Průjezd přes páteřní + příjezd ze severu bych subjektivně volil sám za sebe) a vyšlo mi právě buď toto řešení nebo junctiony a nebo ........... ? Ale routovat ze S na J, nebo obráceně západní trasou místo páteřní východní je jen z pohledu klienta trapné a musí si ťukat na čelo, co to ten routing vystrája :-D. A jde o to jak v podobných případech elegantně a diskrétně pomoc Wazimu, aby klient neměl pocit:

1/ toto přece není Dirt :?
2/ proč tudy, když páteřní je o 300% lepčí :?

A tak kuřeti vyšlo, že malý segment private přehlídne, pošle ho do páteřní no a když, projede západní spojkou, tak mu nebude nic nápadné :-).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
foxitrot wrote:Drobná úprava. Pár metrov severne od toho Private segmentu je slepá odbočka doľava. Teraz je penalizovaná od juhu, všetkých to tam bude navigovať (obchádzkou) len od severu. Taký krátky Private segment by som dal symetrický aj od severu.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
Ano, už jsem myslel na tuto modifikaci (těsně po napsání reportu :-) ), ale chtěl sem dočasně zachovat původní variantu ze studijních důvodů. Myslel jsem, že bych už vložený malý private segment posunul severně až k junctiony a podobný krátký vytvořil symetricky na sever od junctionu :-) . Jsem sice lehce vychýlený, ale symetricky :-D.

Chápu to prosím tě dobře, že podle tebe je v tomto konkrétní případě klientem nepozorovatelné řešení vhodné? Dík.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message